دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
Image default
اخبار بازی

Bandai Namco استدیوی بازی Unknown9: Awakening را خرید!

امروز خبری به دستمون رسید که بدمون نیومد در موردش با شما صحبت نکنیم پس با مجله پلی استیشن وان همراه باشید. استودیوی Reflector Entertainment، توسعه‌ دهنده (Developer) بازی در آستانه انتشار Unknown9: Awakening تحت مالکیت شرکت بندای نامکو درآمد. استودیوی بازی ‌سازی رفلکتور که دفتر مرکزی آن در مونتریال کانادا واقع شده، در جریان رویداد افتتاحیه مراسم گیمزکام ۲۰۲۰ از اولین تیزر بازی Unknown9 رونمایی کرده بود. در این تریلر دختر جوانی را مشاهده کردیم که در خیابان ‌های یک شهر ناشناخته از نیروهای ویژه و فراطبیعی خود برای فرار از دست دشمنان استفاده می‌ کرد.

رفلکتور اینترتینمنت یک استودیوی جدید است که ۱۲۰ نفر از توسعه‌دهندگان بازی‌ های AAA در مونتریال را برای تشکیل تیم خود جذب کرده است. این شرکت اهداف بزرگی را برای بازی Unknown9 در ذهن داشته و آن را به دید یک مجموعه تلقی می‌کند. حتی از همین الان یک مجموعه‌ی سه قسمتی از کتاب‌ ها، کامیک بوک‌ ها و پادکست ‌های مختلف نیز برای آن برنامه ‌ریزی شده است.

بازی Unknown9: Awakening

فعالیت های مالک جدید بازی Unknown9

تیم مدیریتی این استودیو نیز به ‌عنوان بخشی از قرارداد بندای نامکو یک سری تغییر و تحولات را به خود می‌بیند. بر این اساس، الکساندر آمانسیو (Alexandre Amancio) مؤسس و مدیر کل فعلی این شرکت که قبلاً به‌ عنوان کارگردان خلاق بازی Assassin’s Creed Unity و Assassin’s Creed Revelations در یوبیسافت فعالیت می‌ کرد، در موقیعت مدیر ارشد خلاقیت تیم توسعه ‌دهندگان این استودیو به کار خود ادامه خواهد داد.

شرکت سرگرمی‌ های بندای نامکو به‌ عنوان یک شرکت چند ملیتی در ژاپن از بزرگ ‌ترین توسعه‌ دهندگان و ناشران صنعت بازی محسوب می‌ شود. دفتر مرکزی این شرکت در توکیو ژاپن قرار داشته و شعبه ‌های دیگر آن در کالیفرنیا آمریکا و لیون فرانسه قرار دارند. بازی‌های بزرگ Pac-Man ۱۹۸۰ و مجموعه‌ی Tekken از آثار شناخته شده‌ این شرکت به شمار می ‌روند.

آمانسیو قبلا در خصوص اهداف این شرکت برای بازی Unknown9 اظهار داشته که:

“بازی ما از یک قهرمان پیچیده و منحصر‌ به ‌فرد بهره می‌برد که باید با ماهیت شخصیتی خود کنار بیاید. این بازی در دنیای ناشناخته و ویژه‌ Unknown 9 واقع شده و در مرز میان تجربه ‌ای فراتر از قوانین طبیعت یا نابودی خود قرار دارد.”

بازی Unknown9: Awakening
بازی Unknown9: Awakening

زمان عرضه و روند داستانی بازی Unknown9: Awakening

بازی Unknown9 هم ‌اکنون برای عرضه در سال ۲۰۲۱ و روی پلتفرم‌ های پلی ‌استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سری ایکس و همچنین کامپیوتر برنامه‌ ریزی شده است. این بازی داستان شخصیتی به نام هارونا را دنبال می‌کند که در خیابان ‌های کلکته هند و با دیدگاهی از مرگ خودش بزرگ شده است. هارونا در تلاش است تا توانایی ذاتی مرموزی که دارد، را بفهمد و درک کند. خیلی زود یک نفر به‌ عنوان مرشد قرار است به هارونا کمک کند تا این قدرت را بهبود ببخشد و به بعد مرموز و پنهان The Fold دسترسی پیدا کند که باعث می‌ شود ماجراجویی او در قلمرویی جدید و مرموز با رازهایی ناشناخته ادامه پیدا کند.

مطالب مرتبط

بازی هجوم مردگان متحرک منتشر شد!

PlayStationOne

تصاویری از نسخه‌ی ریمیک Prince of Persia فاش شد!

PlayStationOne

تاخیر انتشار بازی Remothered Broken Porcelain

PlayStationOne

نظر بگذارید