دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
اخبار بازی

تصاویری از نسخه‌ی ریمیک Prince of Persia فاش شد!

تصاویری از نسخه‌ی ریمیک Prince of Persia فاش شد!

بدون شک بازی پرنس آو پرشیا (شاهزاده‌ فارس) جزو محبوب‌ ترین سری بازی‌ های ویدیویی محسوب می‌ شود. مجموعه‌ ای که در کنار Splinter Cell از عناوین بسیار پرطرفدار و البته فراموش شده‌ شرکت فرانسوی یوبی‌ سافت (Ubisoft) محسوب می‌شوند. اما در طی چند ماه اخیر، همواره شاهد انتشار گزارش‌ ها و شایعات مختلفی پیرامون Prince of Persia بودیم که در بسیاری از آنها خبر از بازگشت این مجموعه می‌دهند.

به تازگی در جدیدترین گزارش، کاربری به نام AndrewDFT در وب سایت ResetEra چند تصویر از نسخه‌ی بازسازی Prince of Persia: Sands of Time منتشر کرده و مدعی شده که در وب سایت Uplay روسیه آن‌ ها را برای اولین بار مشاهده کرده است. برخی از این تصاویر را در ادامه مشاهده می کنید.

تصاویری از نسخه‌ی ریمیک Prince of Persia فاش شد!
تصاویری از نسخه‌ی ریمیک Prince of Persia فاش شد!

انتظار انتشار بازی همه چیز را مشخص می کند!

هنوز مشخص نیست که این شایعات تا چه اندازه صحت داشته باشند و تا زمان واکنش رسمی UbiSoft نسبت به این گزارش‌ ها نمی‌ توان آنها را رد یا تایید کرد. با این حال، در خوش بینانه‌ ترین حالت می‌ توان گفت که بر اساس این شایعات نسخه‌ جدید یا بازسازی شده‌ Prince of Persia توسط یوبی‌ سافت در دست توسعه دارد.

چندی پیش هم جیسون شرایر از بلومبرگ در پادکست خودش اعلام کرد که این شرکت فرانسوی قصد دارد تا از بازسازی شاهزاده‌ی ایرانی در جریان دومین قسمت از مراسم Ubisoft Forward به صورت رسمی رونمایی کند. در نهایت این انتظار وجود دارد تا بزودی شاهد معرفی رسمی نسخه‌ی Remake بازی Prince of Persia توسط یوبی‌ سافت باشیم.

قسمت دوم رویداد آنلاین یوبی‌ سافت فوروارد امشب ساعت ۱۰:۳۰ برگزار خواهد شد و در صورت رونمایی از ریمیک بازی Prince of Persia Sands of Time به سرعت در پلی استیشن وان به شما عزیزان اطلاع خواهیم رساند.

مطالب مرتبط

تاخیر انتشار بازی Remothered Broken Porcelain

PlayStationOne

Bandai Namco استدیوی بازی Unknown9: Awakening را خرید!

PlayStationOne

بازی هجوم مردگان متحرک منتشر شد!

PlayStationOne

نظر بگذارید