دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
معرفی کاراکترها

فراست – مورتال کمبت

متحدین: Raiden

دشمنان: Sub-Zero Sonya Blade

سلاح ها: Ice Daggers (MK:DA, MK:U, MK:A)

دسته: اهریمن

ظهور:

Mortal Kombat: Deadly Alliance Mortal Kombat: Deception (cameo) Mortal Kombat: Unchained Mortal Kombat: Armageddon Mortal Kombat (2011) (Cameo)

طراح: نامشخص

نام واقعی: Frost

سن: نامعلوم

قد: ۱۷۲ سانتی متر

وزن: ۵۴ کیلوگرم

مقام: جنگجویی لین کوای

زادگاه: قلمرو زمین

سکونت: قلمرو زمین

نژاد: انسان / کریمنسر

فراست در فارسی به معنای شبنم یخ زده یا برفک، یک نینجای زن متعلق به گروه لین کوای (Lin Kuei) می باشد. این نینجا برای اولین بار در سری بازی های مورتال کمبت Deadly Alliance حضور یافت.

کوتاه در مورد زندگی نامه فراست

اولین حضور فراست در مورتال اتحاد مرگبار، به عنوان شاگرد تحت تعلیم سابزیرو قرار گرفت. این شخصیت جدید بسیار بلند پرواز بوده و اعتماد به نفس بالایی از خود نشان می داد. فراست تخصص بالایی در مبارزه و یادگیری فنون هنرهای رزمی داشت و همین امر سبب شد تا توجه ساب زیرو (Sub-Zero) را به خود جلب کرد. فراست بسیار مغرور بود و این حس به قدری بالا بود که نسبت به افرادی که از او بالاتر بودند خصومت داشت. از جمله این افراد می توان به استادش ساب زیرو و سونیا اشاره کرد

Mortal Kombat: Deadly Alliance

پس از آنکه ساب زیرو استاد بزرگ خاندان لین کوئی شد. ساب زیرو مسابقاتی رو برگزار کرد تا جنگجویان قوی رو پیداکند. فراست قهرمان این مسابقه شد. مهارتهای استثنایی فراست، ساب زیرو رو تحت تاثیر قرار داد و باعث شد که ساب زیرو سنت لین کوئی رو زیرپا بگذارد و فراست را تحت حمایت خودش در بیاورد و شخصا به فراست آموزش دهد. تونایی فراست در متمرکز کردن قدرت انجمادش افزایش پیداکرد. هر چقدر به قدرتش اضافه می شد غرورش هم بیشتر می شد. Sub Zero نمی توانست به فراست فروتنی را آموزش بدهد.

هنگامی که ریدن (Raiden) از ساب زیرو برای نابود کردن جادوگر کوآن چی (Quan Chi) و شانگ تسونگ (Shang Tsung) درخواست کمک کرد. آموزشات فراست نیز متوقف شد. ساب زیرو، فراست رو نیز همراه خود برای کمک به ریدن برد امیدوار بود که فراست چشم انداز روشنی داشته باشد واز این طریق تجربه نبرد واقعی رو نیز بدست بیاورد. پس از دیدار با سایر مبارزان زمینی (که یکی ازآنها سونیا بودکه رابطه خوبی با فراست نداشت). فراست همراه ساب زیرو به دنیای بیرون رفت.

در همین هنگام بود که فراست نیت واقعیش را برای پیوستن به لین کوئی آشکار کرد. فراست تمایل دارد که استاد بزرگ خاندانش بشود. فراست با باد یخ ساب زیرو رو بی حرکت نمود و مدال اژدها (شی ای که تونایی سابزیرو را افزایش میداد و نماد رهبر لین کوئی) را از سینه ساب زیرو جداکرد. بدون هیچ قدرت و نظم مورد نیاز برای کنترل قدرت مدال. تمام قدرت انجماد فراست مصرف شد و به نظر می رسید که مرده است.

ساب زیرو شاگردش را به خاطر خیانتش بخشید و به دنبال مکانی مناسب برای دفن جسد فراست گشت. سرانجام یه ویرانه ای از یک بنای مقدس را پیداکرد. پس از آنکه ساختمان را مورد بررسی قرار داد. ساب زیرو متوجه شد که خودش و فراست از زادگان همین مکان بوده اند. قبل از آنکه آن جا را ترک کند بدن فراست را درون یک تابوت آهکی قرار داد تا استراحت کند.

Mortal Kombat: Deception

با این حال، درطی حوادث مورتال دسپشن، پس از انکه ساب زیرو آن جا را ترک کرد فراست به طور معجزه آسایی دوباره زنده شد. فراست فکر می کرد که هنوز در دنیای بیرون است و ساب زیرو او را رها کرده تا بمیرد. قسم خورد که انتقامش را از ساب زیرو بگیرد. فراست پس از آنکه به معبد لین کوئی برگشت، متوجه شد که ساب زیرو هنوز در دنیای بیرون است و امیدوار شد که می تواند ساب زیرو را به قتل برساند. پس از مدتی فراست دچار یه حالت دیوانگی شد و همه رو به شکل ساب زیرو می دید فراست بسیاری از اعضای لین کوئی رو کشت تا تا زمانی که ساب زیرو برگردد. ساب زیرو فراست را درون یک تابوت یخی عمیق قرار داده بود در درون یکی از اتاق های لین کوئی که با یک دیوار یخی مهر و موم شده بود.

Mortal Kombat: Armageddon

بعدها در زمانیکه حوادث مورتال آرماگدون آغاز شد. تیون (Taven)، فراست را از درون تابوت یخی آزاد کرد. فراست هنوزم همه را به شکل ساب زیرو می دید. او به تیون حمله کرد اما تیون توانست او را شکست دهد پس از مبارزه متوجه شد که تیون، ساب زیرو نیست و به سمت یه نقطه نا مشخص رفت بعدها در نبرد آرماگدون فراست به نیروهای تاریکی پیوست که او هم مانند سایر مبارزان کشته شد.

نکات ناچیز

– دوبلور صدای فراست و سونیا و کیتانا یک شخص بود.

مطالب مرتبط

نوب سایبات – مورتال کمبت

PlayStationOne

کابال – مورتال کمبت

PlayStationOne

کوتال خان – مورتال کمبت

PlayStationOne

۱ نظر

غزل.ک ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ at ۲۲:۴۰

آقا شما وزنش رو میدونین ولی سنش رو نمیدونین؟؟؟؟حالا وزنش رو از کجا فهمیدین؟:-|

پاسخ دادن

نظر بگذارید