دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
دسته‌بندی نشده

فراست – مورتال کمبت

متحدین: Raiden

دشمنان: Sub-Zero Sonya Blade

سلاح ها: Ice Daggers (MK:DA, MK:U, MK:A)

دسته: اهریمن

ظهور:

Mortal Kombat: Deadly Alliance Mortal Kombat: Deception (cameo) Mortal Kombat: Unchained Mortal Kombat: Armageddon Mortal Kombat (2011) (Cameo)

طراح: نامشخص

نام واقعی: Frost

سن: نامعلوم

قد: ۱۷۲ سانتی متر

وزن: ۵۴ کیلوگرم

مقام: جنگجویی لین کوای

زادگاه: قلمرو زمین

سکونت: قلمرو زمین

نژاد: انسان / کریمنسر

فراست در فارسی به معنای شبنم یخ زده یا برفک، یک نینجای زن متعلق به گروه لین کوای (Lin Kuei) می باشد. این نینجا برای اولین بار در سری بازی های مورتال کمبت Deadly Alliance حضور یافت.

کوتاه در مورد زندگی نامه فراست

اولین حضور فراست در مورتال اتحاد مرگبار، به عنوان شاگرد تحت تعلیم سابزیرو قرار گرفت. این شخصیت جدید بسیار بلند پرواز بوده و اعتماد به نفس بالایی از خود نشان می داد. فراست تخصص بالایی در مبارزه و یادگیری فنون هنرهای رزمی داشت و همین امر سبب شد تا توجه ساب زیرو (Sub-Zero) را به خود جلب کرد. فراست بسیار مغرور بود و این حس به قدری بالا بود که نسبت به افرادی که از او بالاتر بودند خصومت داشت. از جمله این افراد می توان به استادش ساب زیرو و سونیا اشاره کرد

Mortal Kombat: Deadly Alliance

پس از آنکه ساب زیرو استاد بزرگ خاندان لین کوئی شد.ساب زیرو مسابقاتی رو برگزار کرد تا جنگجویان قوی رو پیداکند.فراست قهرمان این مسابقه شد.مهارتهای استثنایی فراست ،سابزیرو رو تحت تاثیر قرار داد و باعث شد که ساب زیرو سنت لین کوئی رو زیرپا بگذارد و فراست را تحت حمایت خودش در بیاورد و شخصا به فراست آموزش دهد.تونایی فراست در متمرکز کردن قدرت انجمادش افزایش پیداکرد.هرچند هرچقدر قدرتش افزایش پیدامیکرد غرورش هم بیشتر میشد.ساب زیرو نمیتوانست به فراست فروتنی را آموزش بدهد.

هنگامی که ریدن (Raiden) از ساب زیرو برای نابود کردن جادوگر کوآن چی (Quan Chi) و شانگ تسونگ (Shang Tsung) درخواست کمک کرد.اموزشات فراست نیز متوقف شد.ساب زیرو ،فراست رو نیز همراه خود برای کمک به ریدن بردامیدوار بود که فراست چشمانداز روشنی داشته باشد وازاین طریق تجربه نبرد واقعی رو نیز بدست بیاورد.پس از دیدار با سایر مبارزان زمینی (که یکی ازآنها سونیا بودکه رابطه خوبی با فراست نداشت).فراست همراه سابزیرو به دنیای بیرون رفت.

درهمین هنگام بود که فراست نیت واقعیش را برای پیوستن به لین کوئی آشکار کرد.فراست تمایل دارد که استاد بزرگ خاندانش بشود.فراست با باد یخ ساب زیرو رو بی حرکت نمود ومدال اژدها (شی ای که تونایی سابزیرو را افزایش میداد ونماد رهبر لین کوئی) را از سینه ساب زیرو جداکرد.بدون هیچ قدرت ونظم مورد نیاز برای کنترل قدرت مدال .تمام قدرت انجماد فراست مصرف شد وبه نظر میرسید که مرده است.

ساب زیرو شاگردش را بخاطر خیانتش بخشید و به دنبال مکانی مناسب برای دفن جسد فراست گشت.سرانجام یه ویرانه ای از یک بنای مقدس را پیداکرد.پس از آنکه ساختمان را مورد بررسی قرار داد.ساب زیرو متوجه شد که خودش و فراست اززادگان همین مکان بوده اند.قبل از انکه انجا را ترک کند بدن فراست را درون یک تابوت آهکی قرارداد تا استراحت کند.

Mortal Kombat: Deception

با این حال،درطی حوادث مورتال دسپشن،پس از انکه ساب زیرو انجا را ترک کرد فراست به طور معجزه آسایی دوباره زنده شد.فراست فکرمیکرد که هنوز در دنیای بیرون است و ساب زیرو او را رهاکرده تا بمیرد.قسم خورد که انتقامش را از ساب زیرو بگیرد.فراست پس از آنکه به معبد لین کوئی برگشت .شنید که ساب زیرو هنوز در دنیای بیرون است و امیدوار شد که میتواند ساب زیرو را به قتل برساند. پس از مدتی فراست دچار یه حالت دیوانگی شد و همه رو به شکل ساب زیرو میدید.فراست بسیاری از اعضای لین کوئی رو کشت تا تازمانیکه ساب زیرو بگردد.ساب زیرو فراست را رون یک تابوت یخی عمیق قرار داده بود در درون یکی از اتاق های لین کوئی که با یک دیوار یخی مهروموم شده بود.

Mortal Kombat: Armageddon

بعدها درزمانیکه حوادث مورتال آرماگدون آغاز شد.تیون (Taven) ،فراست را از درون تابوت یخی آزاد کرد.فراست هنوزم همه را به شکل ساب زیرو میدید.او به تیون حمله کرد اما تیون توانست او را شکست دهد پس از مبارزه متوجه شد که تیون ،ساب زیرو نیست و به سمت یه نقطه نامشخص رفت بعدا در نبرد آرماگدون فراست به نیروهای تاریکی پیوست که او هم مانندسایر مبارزان کشته شد.

نکات ناچیز:

– دوبلور صدای فراست و سونیا و کیتانا یه شخص هست.

Related posts

شائوکان – مورتال کمبت

PlayStationOne

کینتارو – مورتال کمبت

PlayStationOne

موتارو – مورتال کمبت

PlayStationOne

نظر بگذارید