دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
اخبار بازی

تاخیر انتشار بازی Remothered Broken Porcelain

بازی ترسناک و هیجانی Remothered-Broken-Porcelain

Remothered Broken Porcelain

جدیدترین نسخه سری محبوب بازی Remothered نسخه Broken Porcelain است که تغییرات زیادی نسبت به نسخه قبلی خود داشته است. نسخه قبلی این بازی در سال ۲۰۱۸ منتشر شد که زیبایی ستودنی داشت. حجم زیادی از عناصر داستانی و گیم پلی بازی دچار تغییر و دگرگونی شده است که جانی تازه به این سری جذاب بخشیده و بازیکنان را در هیجان و ترس غوطه ور می کند! این بازی آخرین عنوان از سری‌ بازی وحشت‌ و بقا است که توسط استودیو ایتالیایی Stormind Games یعنی Remothert: Broken Porcelain ساخته شده است.

همان طور که ناشر Modus Games در ماه ژوئن در نمایشگاه بازی های آینده گفت: این نمایشگاه در تاریخ ۲۵ اوت برگزار می شود، اما اعلام کرد که به ۲۰ اکتبر بازگردانده شده است.

در اواخر تابستان امسال و در تاریخ ۲۵ آگوست برای پلتفرم‌ های Pc، PS4 ،Nintendo Switch و Xbox One منتشر خواهد شد.

تریلر بازی Remothered Broken Porcelain

 

بازی Remothered-Broken-Porcelain

برای اطلاع از آخرین خبرهای مربوط به این بازی می توانید از سایت Steam دیدن نمایید.

گیم پلی قوی تر به همراه ترس و هیجان بیشتر در بازی Remothered: Broken Porcelain

تغییرات جدید در این بازی قطعا بازیکنان قدیمی این سری را خشنودتر خواهد کرد و هم افرادی که با این بازی تازه آشنا شده اند و به اضضظلاح تازهوارد این بازی محسوب می شوند را با فضای جدید بازی آشنا خواهد کرد. بازی Remothered Broken Porcelain در هتلی رازآلود به نام Ashmann Inn روایت می‌ شود که در کشور ایتالیا قرار دارد. این هتل توسط خاندان ثروتمند Ashmann ساخته شده و مدیریت می‌ شود. ظاهر هتل بسیار زیبا و شکیل است اما در پشت این زیبایی‌ ها حقایق و راز های تاریکی نهفته است. ماموریت شما به عنوان هدایت کننده نقش اول پرده برداشتن از اسرار و رازهای ترسناک این بازی است!

به طور قطع فاش کردن رازهای این هتل مرموز آسان نخواهد بود زیرا که این راز ها بعد از سال‌ها در هم تنیده‌ شده است و مهم‌تر از همه اینکه توسط عناصری که در هتل طلسم شده‌ اند مخفی نگه داشته می‌ شوند.

شرایط و دشمنان در بازی Broken Porcelain

این موجودات مخوف Stalkers نام دارند که به دلایلی در ابعاد زمانی و مکانی هتل حبس شده‌ اند و هیچ راهی برای آزاد و رها شدن از هتل ندارند. زنده ماندن شما در میان این شکارچیان فقط با عکس‌ العمل‌ های سریع امکان‌ پذیر نیست بلکه باید استراتژی و رویکرد مشخصی داشته باشید تا بتوانید از این ماجراجویی ترسناک جان سالم به در ببرید. Ashmann Inn مملو از آیتم‌ ها و تجهیزات قابل استفاده ای است که در بخش‌های مخفی و تاریک آن پنهان شده است.

گیم پلی Remothered: Broken Porcelain به گونه ای طراحی شده که باید محتاطانه محیط اطراف خود را زیر نظر داشته و نیم نگاهی هم به اشیا و لوازم اطراف خود داشته باشید تا آیتم ها مخفی شده را پیدا کنید.

مهم‌ترین قابلیت‌ها و ویژگی‌ های بازی Remothered: Broken Porcelain

علاوه بر گرافیک خارق العاده بازی وجود محیط‌ های تاریک و ترسناک، معما های چالش‌ برانگیز، موسیقی متن مناسب با لحظات بازی در کنار زمینه متناسب با محیط، شخصیت‌ های مختلف و اشاره کرد.

مطالب مرتبط

تصاویری از نسخه‌ی ریمیک Prince of Persia فاش شد!

PlayStationOne

بازی هجوم مردگان متحرک منتشر شد!

PlayStationOne

Bandai Namco استدیوی بازی Unknown9: Awakening را خرید!

PlayStationOne

نظر بگذارید