دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
معرفی کاراکترها

کوتال خان – مورتال کمبت

نام واقعی :‌ کواتال

خاستگاه :‌ اوش – تک

سکونت : زونکاهاراه، اوت‌ ورلد

گونه :‌ اوش – تک

سلاح‌ ها :

Macuahuitl
Tecpatl
داس

زندگی نامه کوتال کان

کواتال (Ko’atal) که بیشتر با نام کوتال کان (Kotal Kahn) شناخته می‌ شود، شخصیتی در مجموعه بازی مورتال کمبت است که اولین بار در Mortal Kombat X معرفی شد. او امپراطور کنونی اوت‌ ورلد است. کوتال در رویداد های مورتال کمبت X پس از شیناک و کوان چی یک آنتاگونیست قابل توجه بوده است.

درباره کوتال کان

کوتال کان یک جنگجو از قلمرو اوش – تک است، قلمرویی که زمانی توسط پدر او یعنی کوتال کتز رهبری می‌ شد، اما این قلمرو با حمله و تسخیر شائو کان با Outworld ادغام شد. کوتال کان آخرین بازمانده از نژاد خود است. مایان‌ ها او را در میان خود یک خدا قلمداد می‌ کنند و به عنوان خدای جنگ به او لقب بولوک (Buluc) را داده‌اند.

او پس از آن که علیه میلینا کودتا کرد، به فرمانروای اوت‌ ورلد تبدیل شد. کوتال کان بر خلاف امپراطورهای قبلی Outworld نسبت به تسخیر قلمرو های دیگر علاقه‌ای نداشت و ترجیح می‌ داد بیشتر بر امور داخلی و تثبیت قلمرواش تمرکز کند. با این حال او به شدت مخالف رها سازی قلمرو هایی است که قبلا با Outworld ادغام شده‌ اند و اعتقاد دارد که همه باید تحت یک قلمرو متحد باشند و علیه دشمنان بایستند.

همان طور که در Mortal Kombat 11 نشان داده شد او دارای رابطه‌ای عاشقانه با جید است. کوتال کان زمانی ژنرال شائو کان بود اما او و پیروانش به اربابشان خیانت کردند. با این حال شائو کان احیا شده پس از پس گرفتن قدرت او را به منظور آزمایش‌ های شنگ سونگ برای مدتی زنده نگه داشت. در مقطعی که شائو کان قصد اعدام کوتال را داشت، کیتانا با ارتش‌هایی به نیروهای شائو کان حمله کرد. پس از مرگ شائو کان و نجات کوتال توسط کیتانا، کوتال کان عنوان امپراطوری اوت‌ ورلد را به کیتانا اهدا کرد.

مطالب مرتبط

فراست – مورتال کمبت

PlayStationOne

نوب سایبات – مورتال کمبت

PlayStationOne

کابال – مورتال کمبت

PlayStationOne

۱ نظر

غزل.ک ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ at ۲۳:۱۳

سلام.من به یکی که بتونه خوب رمز هارو کشف کنه نیاز دارم.توی مورتال کامبت ۲ وقتی شائو کان رو میکشی یه نوشته میاره که میگه تو قهرمانی و این چیزا که عادی هستن.اما اون پایین هم یه نوشته سفید کوچولو میاره که هربار فرق داره‌ و خیلی عجیبن.مثلا میگه where is sonya که یعنی سونیا کجاست؟واقعا ذهنم درگیر اینا شده هرکی میدونه تو آپارات بیاد کانالم:ghazal.ka999.یه ویدیو بیشتر ندارم اما بیاین دیگه:-)اگه میاین لطفا بگین به خاطر این اومدین تا بقیش هم بهتون بگم.ممنون میشم اگه بیاین💚

پاسخ دادن

نظر بگذارید