دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
معرفی بازی

معرفی بازی Visage (بازی چهره)

معرفی بازی Visage

امروز قصد داریم به معرفی بازی Visage بپردازیم. این بازی در ژانر اکشن، شبیه سازی و ماجراجویی است که توسط شرکت SadSquare Studio توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در ۲۹ اکتبر ۲۰۲۰ برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. نسخه اولیه و Early Access این بازی در سال ۲۰۱۸ روانه بازار شده بود.

گیم پلی و داستان بازی Visage

گیم پلی بازی به صورت ترسناک و روانشناختی است که بر روی اکتشاف و جستجو تمرکز دارد و ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد. بازی داستانی جذاب را در خود دارد که ترس واقعی را به شما القاء خواهد کرد. داستان بازی “چهره” از جایی شروع می شود که ساکنین یک خانه عجیب به طرز مرموز عجیبی به قتل می رسند و پس از آن مردم بسیاری در این خانه دچار جنون شده اند و هر کدام به نحوی کشته شده اند. در گیم پلی بازی شما کنترل فردی را به دست خواهید گرفت که سعی دارد با کنار هم قرار دادن جزئیات مختلف راز این اتفاقات را کشف کند. دشمنان شما در بازی افراد دارای جنون و روح های عصبانی هستند که دائما در تعقیب شما هستند و باید برای زنده ماندن از تمام توان و تجهیزات خود استفاده کنید.

بازی در اتاق ها، زیرزمین ها و محیط های متنوعی همچون جنگل، غار و … جریان دارد که ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد.

به بیان ساده تر با معرفی بازی Visage شما وارد یک خط داستانی ترسناک و مرموز می شوید! خانواده ای در یک خانه سکونت داشتند و در آن به طرز وحشیانه ای به قتل رسیده اند. مردم دچار جنون شده اند و بسیاری دیگر هم در آن دست به خودکشی زده اند. حوادث ناگوار دیگری هم در بازی رخ داده است که روی منحوس بودن این خانه هم تاثیر زیادی گذاشته است. حال شما به عنوان یک بازیکن باید بخش هایی از این تاریکی را احساس کنید و با کنار هم قرار دادن قطعات، این تاریکی را با گوشت و خون خود حس کنید. یا می توانید به سرعت از این خانه قرار کنید، یا دچار مجنونی و دیوانگی ای شوید که اکثر اعضای آن دچارش شده اند.

گیم پلی بازی شما را در بی دفاع ترین شرایط ممکن قرار می دهد و طوری است که هرگز نمی توانید از شر شخصیت هایی که در منتظر شما هستند، رهایی یابید و تنها باید حالت دیوانگی به سراغ حل معماها بروید.

سبک این بازی را می توان در سبک ماجراجویی هم دانست چراکه در آن از طریق راهرو ها و با جستجو کردن در اتاق‌ ها به آیتم‌ هایی دست پیدا می ‌کنید که روند داستانی را پیش می‌ برند. این بازی از آثاری همچون Phantasmagoria، بازی Amnesia و مجموعه Silent Hill الهام گرفته است. در Visage باید به واسطه‌ قابلیت‌هایی میزان استرس تان را کنترل و مدیریت نموده و محیط خانه را بدون داشتن هیچ سلاحی جست و جو نمایند.

گیم‌ پلی این بازی حدودا ۶ الی ۸ ساعت خواهد بود.

در بازی موجودات عجیبی شما را تعقیب می‌کنند و از آن‌ جایی هیچ سلاحی را برای مبارزه با آن‌ ها در اختیار ندارید باید خیلی سریع از آن موقعیت فرار کنید.

معرفی بازی Visage

سیستم مورد نیاز برای بازی Visage

Minimum:
OS: WINDOWS® ۷, ۸, ۸.۱, ۱۰
Processor: Intel® Core™ i3 or AMD Ryzen™ ۳
Memory: ۶ GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 950 or AMD Radeon™ R7 370
DirectX: Version 10
Storage: ۱۰ GB available space

Recommended:
OS: WINDOWS® ۷, ۸, ۸.۱, ۱۰
Processor: Intel® Core™ i5 or AMD Ryzen™ ۵
Memory: ۸ GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 or AMD Radeon™ RX 480
DirectX: Version 12
Storage: ۱۰ GB available space

مطالب مرتبط

بازی Raji – An Ancient Epic

PlayStationOne

معرفی بازی Dungeons & Dragons: Dark Alliance

PlayStationOne

معرفی بازی The Dark Pictures Anthology: Little Hope

PlayStationOne

نظر بگذارید