دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
معرفی بازی

معرفی بازی The Dark Pictures Anthology: Little Hope

بازی The Dark Pictures Anthology: Little Hope

امروز از مجله بازی پلی استیش وان قصد داریم بازی The Dark Pictures Anthology: Little Hope رو معرفی کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید. این بازی در تاریخ ۲۹ اکتبر سال ۲۰۲۰ توسط استدیوی بازی سازی Supermassive Games و کمپانی کمپانی BANDAI NAMCO Entertainment روانه بازار شده است.

داستان بازی The Dark Pictures Anthology: Little Hope

این بازی با نام فارسی “تصاویر تاریک: امید کوچک” دومین قسمت از سری هیجان انگیز The Dark Pictures Anthology است که قسمت اول آن با نام Man of Medan در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. این بازی نتوانست نظر منتقدان و هواداران بازی های ترسناک را جلب کند. داستان بازی The Dark Pictures Anthology: Little Hope از این انجا شروع می شود که ۴ دانشجوی کالج به همراه استادشان پس از تصادف اتوبوس ‌خود، در شهر متروکه ‌ای به نام Little Hope محبوس می شوند و از آنجاست که ماجراجویی های ترسناک بازی آغاز می شود.

آنها در این شهر گرفتار مه نفوذ ناپذیری می شوند و سعی می کنند نا امیدانه فرار کنند در حالی که شاهد چشم اندازهای ترسناک گذشته هستند. آنها باید انگیزه این ظواهر را درک کنند قبل از اینکه نیروهای شیطانی در کار هر یک از روح آنها را به جهنم بکشاند. این شهر قدیمی از ارواح و موجودات ترسناکی پر شده است که می ‌توانند در یک ‌لحظه، جان تک ‌تک اعضای گروه را بگیرند. شما باید در نقش این افراد راه خروج از شهر را پیدا کنید، چرا که ساکنین این شهر به تسلط شیاطین درآمده ‌اند. ساحره ها و جادوگرانی در حین بازی وجود دارند که تمام هدفشان تسخیر کردن روح شماست.

بازی The Dark Pictures Anthology: Little Hope
بازی The Dark Pictures Anthology: Little Hope

انتخاب‌ هایی که در حین بازی انجام می دهید، می‌تواند روی داستان و سرنوشت شخصیت‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد. شخصیت‌هایی که رفته رفته به داستان بازی اضافه می شوند توسط استودیوی سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games) از بازیگران مطرح و سرشناس در نقش‌ های مهم بازی استفاده کرده است. یکی از عواملی که باعث شده تا به شما این بازی را پیشنهاد بدهیم بندی نامکو (Bandai namco)‌ به عنوان ناشر در این بازی است!

این بازی از جهات زیادی شبیه به بازی Until Dawn و جو حاکم بر آن است. البته، مکانیزم بازی به هیچ وجه شباهتی به اثر یاد شده ندارد. نکته‌ مهمی که در این بازی بیشتر از سایر المان ها به چشم می خورد خط داستانی این بازی است! داستان بازی به خوبی آغاز شده و از عوامل ترسناکی همانند محیط اطراف با گرافیک بالا استفاده شده است. برای مثال، مه موجود در شهر، همانند مجموعه بازی Silent Hill است. به طور کلی، تجربه بازی می‌ تواند جذاب و همچنین برای لحظاتی ترسناک و مرموز و حتی نفس گیر هم باشد.

بازی The Dark Pictures Anthology: Little Hope

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64bit
Processor: Intel Core i5-3470 or AMD FX-8350
Memory: ۸ GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti or AMD Radeon HD 8570
DirectX: Version 12
Network: Broadband Internet connection
Storage: ۸۰ GB available space

Recommended:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i5- 8400 or AMD Ryzen 5 1600
Memory: ۸ GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 580
DirectX: Version 12
Network: Broadband Internet connection
Storage: ۸۰ GB available space

مطالب مرتبط

معرفی بازی Visage (بازی چهره)

PlayStationOne

معرفی بازی Dungeons & Dragons: Dark Alliance

PlayStationOne

بازی Raji – An Ancient Epic

PlayStationOne

نظر بگذارید