دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
دسته‌بندی نشده

کامی لیین – مورتال کمبت

880x565

نام واقعی: Chameleon

سن: نامعلوم

قد: نامعلوم

وزن: نامعلوم

زادگاه: زاترا( (Zaterra)

سکونت: دنیای خارج (Outworld)

نژاد: نامعلوم ( احتمالا از نژاد سوسمار هاست)

متحدین:

Shao Kahn

دشمنان:

نامعلوم ، ولی چیزی که مشخصه اینه که دشمنان شائوکان رو جزء دشمنان خودش به حساب می اره.

سلاح ها:

Ninja Sword (MK:A)

سبک های مبارزه:

Crane (MK:A)

ظهور:

Ultimate Mortal Kombat 3 Mortal Kombat Trilogy Mortal Kombat: Armageddon

طراح:

John Turk (MKT)

درباره کامیلین:

کامیلین (Chameleon) ، به فارسی به معنی سوسمار کوچک ، آدم دمدمی مزاج وندرتا بوقلمون ( ما اگه همه این معانی رو در نظر بگیریم مناسب به نظر می رسه.)، نینجایی که در سری بازی های مبارزه مرگبار دائما به صورت پنهان در وقایع حضور یافته.

خط داستانی:

کامیلین به احتمال زیاد وابسته به نژاد سوسمار ها (Suarian) هست؛ که رپتایل (Reptile) و کامیلین مونث (Khameleon) از اون ها محسوب می شند. (نویسنده: ولی من می گم بی شک جزء سوسمار ها حساب می شه.) با توجه به نام اون ، خون سبز رنگ ، عنوان های خزنده ای که در نسخه آرماگدون برای حرکات خاص اون برگزیده شد و اینکه تنها تفاوت اون با کامیلین مونث ، در مذکر بودنش هست ؛ به احتمال بسیار قوی اون جزء همین نژاد محسوب میشه و نشون می ده که رپتایل تنها بازمانده نژاد خودش نیست. (نویسنده: حالا چرا کامیلین به صورت نیمه مرئی و تقربیا انسان هست و رپتایل از نظر ظاهری بیشتر شبیه سوسمار هاست ؛ من فکر می کنم تفاوت در رگه های این دو باشه. مثل چنینی ها و آفریقایی ها که از نظر نژاد یکسانن ولی توی رگه با هم تفاوت دارن!!). کامیلین گذشته مشخصی نداره و کسی تقریبا نمی دونه که چه بر اون تا به حال گذشته.

کامیلین نینجایی هست که از نظر حرکات خواص توانایی این رو داره که حرکات تمامی نینجاها رو تقلید کنه ؛ از این رو یکی از مرگبارترین متحدین شائوکان (Shao Kahn) محسوب می شه. درنسخه آرماگدون مشخص شد که اون در وقایع مبارزه مرگبار ۱ و قهرمانی لو کنگ (Liu Kang) حضور داشته ؛ اما مانند سایه پنهان بود و علانا ظاهر نمی شد. او به صورت مخفی باقی ماند تا اینکه در نسخه آرماگدون به صورت آشکار ظاهر شد. (نویسنده: درسته که در نسخه سوم و تریلوژی هم حضور داشت؛ اما به صورت پنهان در کنار شائوکان بود. و در مبارزات شرکت نمی کرد.) او در وقایع نبرد آرماگدون به نیروهای تاریکی پیوست اما سرنوشتش نامعلوم ماند.

توسعه شخصیت:

کامیلین در نسخه UMK:3 برای پورت Sega Genesis با رمز و چیت آشکار می شد. او یه شخصیت ناتمام که حالت شبه اسکورپیون (Scorpion) رو به خود گرفته بود؛ البته اگه فتالیتی سربریدن روی اون انجام می شد ؛ شکل اون به رین (Rain) تبدیل می شد. او دارای حرکات خاص ، کمبو و حتی فتالیتی نبود. در لوکیشن شروع نبرد ؛ تصویر اون یه نینجای مرد متشکل از چند رنگ و تصویر اون در ستون های ” انتخاب سرنوشت” متعلق به کینو( Kano) بود.

در نسخه MKT او به صورت کامل قابل بازی گشت ؛ البته باز نیز به وسیله چیت و کد آشکار می شد. به این صورت که با انتخاب هر نینجای مرد اگر قبل از شروع نبرد کد وارد بشه ؛ نینجای مورد نظر به کامیلین تبدیل می شه. در این نسخه او به صورت تصادفی شکل نینجا های مرد رو به خود می گرفت و به تبع اون کمبوها و حرکات خاص اون ها رو دارا می شد.

در ابتدای نسخه آرماگدون کاملین به همراه موتارو (Motaro) جزء کاراکترهای این بازی نبود و نادیده گرفته شده بود؛ با این حال در مراحل نهایی اون به هماره موتارو به لیست کاراکترها ی بازی اضافه شد.

اطلاعات بازی:

کامیلین مشابه ، رپتایل در اولین حضور خود دارای حرکات خاص و ویژه نبود. بلکه حرکات نینجایی رو که به اون تبدیل می شد ؛ به خود می گرفت. همونطور که رپتایل به خاطر رنگ سبز خود ، به این نام لقب گرفت. کاملین نیز به دلیل تغییر رنگ بدین نام لقب گرفت. او به شکل ۷ نینجا به صورت تصادفی در می امد که عبارت بودند از: نوب سایبات (Noob Saibot) ، رین ، رپتایل ، اسکورپیون ، ساب زیرو (Sub-Zero) ، ارمک (Ermac) و اسموک ( Human Smoke). البته او فقط حرکات و کمبوهای متعلق به نینجایی رو که به اون مبدل می شد ؛ اجرا می کرد و در نهایت پس از پیروزی در نبرد به صورت بسیار سریع تمامی ۷ رنگ نینجاهای دیگه در اون پدیدار میشد.

در نسخه آرماگدون ، چکیده ای از حرکات خاص تمام نینجا ها به اون داده شد و بازیکن توانایی اون رو داشت که به صورت اختیاری اونها رو اجرا کنه و همزمان با اجرای حرکت ، او رنگ نینجای مورد نظر رو به خود می گرفت؛ با این حال به دلایلی هیچ یک از حرکات خاص نوب سایبوت به اون تعلق نگرفت.

نکات ناچیز:

– کاملین به همراه سوهائو (Hsu Hao) اولین کاراکتر هایی بودند که مشخص گردید در نسخه ۲۰۱۱ حضور نخواهند داشت.

– به همراه کاملین مونت و تیون (Taven) تنها کاراکتری هست که در Conquest Mode آرماگدون هیچ نشونه و آیتمی ازش نیست.

– صدای اسکورپیون روی اون گذاشته شد.

– در نسخه آرماگدون برخی از المان های شخصیت اسموک برای طراحی اون مد نظر گرفته شده

مطالب مرتبط

اشراح – مورتال کمبت

PlayStationOne

نایت ولف – مورتال کمبت

PlayStationOne

کینو – مورتال کمبت

PlayStationOne

نظر بگذارید