دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
دسته‌بندی نشده

باراکا – مورتال کمبت

باراکا (Baraka) شخصیتی در مجموعه بازی مورتال کمبت است که اولین بار در مورتال کمبت ۲ حضور پیدا کرد.

باراکا به عنوان یک جنگجوی بی‌رحم و غیر قابل‌ پیش‌بینی معرفی شد که در خدمت امپراتوری اوت‌ورلد یعنی شائو کان خدمت می‌کرد. او به یک نژاد جهش‌یافته عشایری تعلق دارد، نژادی که بعدها در Mortal Kombat: Deception با عنوان تارکاتا معرفی شد. این یک نژاد دورگه از ترکیب شیاطین ندرلم و ساکنان اوت‌ورلد است که ظاهرا بیشتر جمعیت آن در زمین‌های بایر اوت‌ورلد اقامت دارند.

باراکا نیز همانند بسیاری از هم نژادهای خود دارای تیغه‌های بلندی است که از ساعد هر دو دستش بیرون آمده است. اگرچه او تاخت و تاز بسیاری با جنگجویان Earthrealm داشته‌است، اما به نظر نمی‌رسد که او رقابت یا دشمنی ویژه‌ای با زمین یا ساکنان آن داشته باشد. او به عنوان یک جنگجوی وفادار برای کسانی می‌جنگد که خودش آن‌ها را «ارباب» خطاب می‌کند. او بعدها در موقعیت یک ژنرال قرار گرفت که این موضوع او را برتر از سایر تارکاتان‌ها قرار می‌داد، البته به استثنای یک نیمه-تارکاتانی به نام میلینا.

در مورتال کمبت ۱۱، باراکا و ارتشش با کیتانا متحد شدند تا علیه شائو کان احیا شده مبارزه کنند.

Related posts

فراست – مورتال کمبت

PlayStationOne

رین – مورتال کمبت

PlayStationOne

ترمور – مورتال کمبت

PlayStationOne

3 comments

Penci Design 21/08/2017 at 13:59

Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore.

Reply
Penci Design 21/08/2017 at 13:59

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil.

Reply
Penci Design 21/08/2017 at 14:00

Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere.

Reply

Leave a Comment