دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
دسته‌بندی نشده

گورو – مورتال کمبت

گورو (Goro) شخصیتی در مجموعه بازی مورتال کمبت است. او در اولین بازی مورتال کمبت حضور داشت و بعد از شنگ سونگ به عنوان یک باس ثانویه نمایش داده شد.

گورو در Mortal Kombat X به عنوان یک شخصیت قابل بازی و همین طور به عنوان یک باس ثانویه حاضر بود.
درباره گورو

Goro یکی از معدود شخصیت‌های اصلی است که در اولین بازی آرکید مورتال کمبت حاضر بود. او بعدها به عنوان یک باس ثانویه در مورتال کمبت ۴ (تنها در نسخه‌ی کنسول‌های خانگی) ظاهر شد. او برای اولین بار در نسخه‌ای از مورتال کمبت برای کنسول دستی گیم بوی به یک شخصیت قابل بازی تبدیل شد.

او یک مبارز چهار دست از نژاد شوکان است که نُه نسل قهرمان تورنمنت Mortal Kombat بوده و به مدت ۵۰۰ سال مبارزی بدون شکست بوده است. گورو به خاطر قدرت و درندگی‌اش از جنگجویان محبوب شائو کان است. او به این امپراطور کمک کرد به هدفش برای تسخیر Earthrealm نزدیک‌تر شود، اما در نهایت در دهمین تورنومنت در برابر لیو کانگ شکست خورد، کسی که بعد از گورو موفق به شکست شنگ سونگ جادوگر نیز شد.

گورو یکی از جمله شخصیت های اصلی بازی مورتال کمبت هست که در نسخه اول به عنوان مینی باس حضور یافت. او از نژاد شوکان، دارای چهار دست و قهرمان ۹ نسل از مبارزات مرگبار شنک سونگ که طی ۵۰۰ سال بدون شکست باقی مانده. گورو از جمله جنگجویان مورد علاقه امپراطور شائوکان بود که دارای قدرتی بسیار بالا و خشونتی بی حد بوده و تآثیر به سزایی در نزدیک شدن شائوکان برای تسلط به زمین رالم داشت، بااین وجود گورو در دهمین سری مبارزات از لو کنگ شکست خورد.

Related posts

فوجین – مورتال کمبت

PlayStationOne

جانی کیج – مورتال کمبت

PlayStationOne

بو رای چو – مورتال کمبت

PlayStationOne

نظر بگذارید