دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
دسته‌بندی نشده

کیرا – مورتال کمبت

نام واقعی: Kira سن:۲۹ قد: ۱۶۳ سانتی متر وزن:۵۵ کیلو گرم زادگاه: قلمرو زمین نژاد: انسان متحدان: کبرا کابال هاویک دشمنان: سونیا بلید شوجینکو تاون سلاح ها: خنجر دندان اژدهایی سبک مبارزه: Xing Ya,Kenpo,Yuan Yang جبهه گیری: شیطان حضور: MKD,MKA

درباره کیرا:

اولین حصور کیرا در MKD بوده است. او به عنوان اولین کارگر کابال برای اژدهای سیاه استخدام شد. شخصیت او شجاع است و بسیار ریسک می کند. او بسیار باهوش است و از سطح فکری بالایی برخوردار است. او بر خلاف کمکارش کبرا بسیار خون گرم است. در بازی کیرا بسیار با سبک مبارزه کینو و سونیا استفاده می کند. در حقیقت کیرا یک شخصیت غیر اورجینال است که از ترکیب کینو و سونیا ایجاد شده.

خط داستانی:

در زمانی که در کوهستان های افغانستان زندگی میکرد، خودش را به عنوان مرد جا زده بود و به سازمان های تروریستی اسلحه می فروخت. تا این که یک روز در یک غار در حال انجام معامله بود جنسیت واقعیش آشکار شد. او هیچ چاره ای به جز مبارزه برای دفاع از خود نداشت. کابال که بیرون از غار ایستاده بود منتظر برنده استاده بود. تا این که کیرا بیرون آمد. کابال تصمیم گرفت که دور از چشم اژدهای سیاه کیرا را برای شرکتش به عنوان اولین کار کن استخدام کند. در مورتال کمبت آرماگدون تاون کیرا و کبرا را در حالی که در پلی در جنگل بوتان کنار قلعه اژدهای سیاه نگه بانی میدادند پیدا کرد. کبرا همان جا ماند تا با تاون مبارزه کند. ولی کیرا رفت تا به کابال بپیوندد. بعدها او در هرم آرگوس زمانی که تلاش می کرد بالا برود به پایین سقوط کرد و مرد زمانی که استرایکر، کابال را به سمت او و نوب پرتاب کرد.

مطالب مرتبط

کونگ لائو بزرگ – مورتال کمبت

PlayStationOne

باراکا – مورتال کمبت

PlayStationOne

کوانچی – مورتال کمبت

PlayStationOne

نظر بگذارید