دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
دسته‌بندی نشده

هاویک – مورتال کمبت

نام واقعی: Havik

زادگاه: Chaosrealm

محل زندگی: Chaosrealm

نژاد: Chaosrealmer

هم پیمانان: Kabal Kira Kobra Shujinko Darrius Noob Saibot

دشمنان: Hotaru Onaga

سلاح: Morning Star

استایل های جنگی: Snake (MK:D) Tang Soo Do (MK:D, MK:A)

جبهه گیری: بی طرف

حضور: Mortal Kombat: Deception Mortal Kombat: Unchained Mortal Kombat: Armageddon Mortal Kombat (2011) (cameo)

درباره ی هاویک: در نقطه ای از کیعاس رلم هاویک یکی از روحانیون هرج و مرج است. نه خوب نه بد. او تنها دوست دارد که اختلاف بیاندازد. او تنها کسانی را برای پیشبرد اهدافش با خود متحد می سازد که به اهداف خودشان کاری نداشته باشند. او به عنوان یک مزاحم دائمی در Seido (قلمروی نظم) شناخته شده است. او به عنوان یک قهرمان توسط مردم عادی کیعاس رلم شناخته می شود. زیرا جایی است که او در آن با داریوس انقلابی، تشکیل یک اتحاد داد. او مخالف دراگون کینگ،اوناگا،است زیرا او با نظم حکمرانی می کند. و به همین علت او با هوتارو،نگهبان Seiden،سر جنگ دارد.

خط داستانی:

Mortal Kombat : Deception :

هاویک وقتی دید که اوناگا برگشته و می خواهد Kamidogu را با طرح”هیچ گاه پایانی برای آشفتگی زندگی نیست”متحد کند، تصمیم گرفت تا تصمیم دراگون کینگ را متوقف کند. در راهش او با کابال که به شدت زخمی شده بود مواجه می شود که توسط ماوادو جنگجوی رد دراگون شکست خورده بود. هاویک بعد از درمان کردن کابال، موفق شد تا او را متقاعد کند تا بلک دراگون را به شکوه قبلیش بر گرداند که به نام هرج و مرج در هم پاشیه شده بود. چیزی که میتوانست هرج و مرج را در قلمروی زمین بیاندازد. هاویک همراه با کابال و عضو های جدید استخدام شده ی بلک دراگون،کبرا و کیرا،به اوت ورلد رفتند. جایی که می توانست نقشه ی خود را عملی کند: وارد جنگ کردن جنگویانش به عنوان طعمه برای اوناگا. او میخواست وقتی که دراگون کینگ وارد جنگ شد و شکست خورد عوامل پیروزی را گمراه کند تا بتواند به بدن اوناگا نزدیک شود و قلبش را از بدنش در آورد. قلب اوناگا به او قدرت زنده کردن مردگان و هدایت آن ها را میداد. هاویک جنگجویان را درون دستگاه دراگون کینگ قرار داد به طوری که می توانست طرحش را عملی کند.

Mortal Kombat : Armageddon :

او در کنار مخروط شینوک دیده شد جایی که با تاون مبارزه می کرد. با این حال وقتی که تاون از قلمروی زیرین رفت شینوک به او گفت که هاویک مانند شیوا و کینتارو یک وسیله ی آزمایش است.

مطالب مرتبط

دایرو – مورتال کمبت

PlayStationOne

سیندل – مورتال کمبت

PlayStationOne

کینتارو – مورتال کمبت

PlayStationOne

نظر بگذارید