دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
دسته‌بندی نشده

داریس – مورتال کمبت

نام واقعی:

Darrius

زادگاه:

قلمروی نظم (Orderrealm)

سکونت:

قلمروی نظم (Orderrealm)

نژاد:

سِیدان (Seidan)

متحدین:

Havik
Dairou

دشمنان:

Hotaru

دسته:

بی طرف

سبک های مبارزه:

Shinto Ryu (MK:D)
Leopard (MK:D)
Goju Ryu (MK:A)

سلاح ها:

Gauntlets (MK:D, MK:U, MK:A)

حضور:

Mortal Kombat: Deception
Mortal Kombat: Unchained
Mortal Kombat: Armageddon

داریِس (Darrius) یکی از شخصیت های سری بازی « مبارزه مرگبار» (Mortal Kombat) هست که برای اولین بار در نسخه « نیرنگ» (MK Deception) حضور یافت.

درباره داریِس:

داریِس یک سِیدانی (Seidan) متعلق به قلمروی نظم (Orderrealm) و شخصی جاه طلب و بی پروا بوده که برای رسیدن به اهداف جاه طلبانه ی خود برنامه های پیچیده ای رو اجرا می کرد. وی شخصی انقلابی و خیال پرداز بود که از دیدگاه دشمنانش و دیگران به عنوان یک تروریست شناخته می شد. عمده ی شهرت داریِس به علت حس سرکشی و شورشی وی بود.

خط داستانی:

داریِس یک سِیدانی و متعلق به گارد سِیدان بود که از خواب غفلت بیدار شده و تصمیم به یورش گرفت، درنتیجه وی از گارد سِیدان اخراج شد و بعدها گروه مقاومتی رو تشکیل داد تا مجلس سنای قلمروی نظم رو نابود کنه، چرا که به نظر وی این مجلس از قوانین حاکم سوء استفاده می نمودند. (نویسنده: اهه! خیلی جالبه… یهو صبح از خواب بیدار بشی و تصمیم بگیری که انقلاب کنی…. توصیه می کنم شما دوستان هرگز چنین کاری رو نکنین دلیلش رو هم که می دونین!!!!)
وی به عنوان اولین راهبرد، تصمیم به قتل خانوادگی اعضای گارد سِیدان گرفت تا انتقام اخراج خودش رو بگیره. افراد متعددی به دلایل شخصی به داریِس پیوستند من جمله هَویک (Havik) از قلمروی آشوب (Chaosrealm)

او بعدها دایرُو رو اجیر کرد تا فرمانده گارد سِیدان، هوتارو (Hotaru) رو بکشه.اینکه دایروُ موفق شد یا نه نامعلوم ماند چرا که هر سه نفر در وقایع « آرماگدون» (MK Armageddon) بازگشتند. داریِس در نبرد آرماگدون به نیروهای تاریکی (Forces of Darkness) پیوست و همانند دیگر جنگجویان کشته شد.

برخی از نکات جزئی:

داریِس کسی بود که خانواده دایروُ رو به قتل رسوند و این مسئله برای دایروُ نامعلوم ماند.

لباس دوم داریِس در نسخه « نیرنگ» از روی بازیگر ستاره هنرهای رزمی، جیم کلی (Jim Kelly) طراحی شد.

مطالب مرتبط

جاکی بریگز – مورتال کمبت

PlayStationOne

ستریون – مورتال کمبت

PlayStationOne

شیناک – مورتال کمبت

PlayStationOne

نظر بگذارید