دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
دسته‌بندی نشده

موتارو – مورتال کمبت

موتارو (Motaro) یک شخصیت ساختگی در مجموعه بازی مورتال کمبت است. او اولین بار در بازی مورتال کمبت ۳ معرفی شد و در این بازی به عنوان یک باس جانبی حاضر بود.
درباره موتارو

موتارو از نژاد سنتورین است. به همین سبب او‌ دارای بدنی نیمه اسب و نیمه انسان است. او همچنین دارای یک جفت شاخ شبیه بز و یک دم بلند فلزی شبیه به دم موش است. سنتورین‌ها به خاطر مهارت بالایشان در شکار کردن و جادو کردن شناخته می‌شوند.

موتارو و تمام نژادش نسبت به شوکان‌ها نوعی نفرت عمیق دارند و این نژاد را پست‌تر از نژاد خود می‌شمارند. این دو نژاد به طور مداوم با هم در حال جنگ هستند که این جنگ به خاطر ثابت کردن ارزش خودشان به شائو کان و در نهایت برتری نژادشان است.

نام واقعی:

Motaro

زادگاه:

دنیای خارج (Outworld)

سکونت:

دنیای خارج

نژاد:

قنطورس

متحدین:

Shao Kahn
Shang Tsung
Kano
Baraka
Mileena

دشمنان:

Goro
Kintaro
Sheeva
Raiden
Sindel
Jax Briggs
Johnny Cage

سلاح ها:

هیچ

سبک های مبارزه:

Horse (MK:A)

دسته:

اهریمن

ظهور:

Mortal Kombat 3 (sub-boss)
Ultimate Mortal Kombat 3 (sub-boss)
Mortal Kombat Trilogy (sub-boss)
Mortal Kombat Advance (sub-boss)
Ultimate Mortal Kombat (sub-boss)
Mortal Kombat: Deception (cameo)
Mortal Kombat: Armageddon
Mortal Kombat (2011) (cameo)

طراح:
Deron McBee (second film)

موتارو (Motaro) یک شخصیت افسانه ای در بازی ” مبارزات مرگبار” هست که برای اولین بار در نسخه سوم بازی MK 3 به عنوان مینی باس حضور یافت.

درباره موتارو:

موتارو اولین بار در نسخه سوم بازی یعنی Mortal Kombat 3 حضور یافت. او از نژاد قنطورس ها (Centaur) ، دارای نیم تنه انسان و نیم تنه اسب، شاخ های همانند قوچ بر سر خود و دمی همانند موش بود. این نژاد به خاطر توانایی در شکار و قدرت های جادویی شهرت یافته اند.

موتارو به همراه دیگر هم نژاد های خود، دشمنی دیرینه ای با نژاد شوکان (Shokan) بر سر برتر بودن نژاد و توانایی های خود داشته اند. این دو نژاد سعی بر این داشتند تا ارزش خود رو به امپراطور شائوکان (Shao-Kahn) نشون بدند.

خط داستانی:

در دنیای خارج، موتارو و هم نژاد های خود با نژاد شوکان ها دچار اختلاف شدند. شائوکان توجه خود رو روی نژاد قنطورس ها متمرکز کرد و به اون ها کمک نمود تا نژاد شوکان رو تحقیر و مغلوب کنند (نویسنده: خدایی منم بودم همینکارو می کردم! چیه این نژاد گورو اینا!).

در وقایع UMK3/MKT/MK3 وقتی گروه انهدام ویژه شائوکان شکل گرفت، موتارو به فرماندهی این گروه منصوب شد و مأموریت یافت تا به قلمرو زمین (Earthrealm) حمله کرده و جنگجویان برگزیده زمین رو نابود کنه. در جریان این رویداد موتارو موفق شد تا جانی کیج (Johhny Cage) رو بکشه. همچنین در حین شکست خوردن کینو (Kano) از سونیا بلید (Sonya Blade)، وی پیکر بی جان کینو رو یافت و با خود به دنیای خارج برد و پس از احیا کردن اون بوسیله قدرت های جادویی، کینو رو زندانی کرد تا به دلیل ناموفق بودنش در شکست دادن سونیا، بوسیله شائوکان مجازات بشه.

در این زمان بود که موتارو توسط شیوا (Sheeva) مورد حمله قرار گرفت و ظاهراٌ کشته شد. با این وجود پس مدت بسیار زیادی پنهان شدن، وی در وقایع آرماگدون بازگشت، اما با ظاهری کاملاٌ متفاوت. او اکنون دارای دوپا بود نه چهار پا چرا که قنطورس ها بوسیله شوکان ها طلسم شده، و به این وضع گرفتار شده بودند. وی قسم خورد تا این کار شوکان ها رو تلافی کنه.

در وقایع آرماگدون موتارو به نیروهای تاریکی پیوست و همانند دیگر جنگجویان کشته شد، اما چگونه و به دست چه کسی، نامعلوم باقی ماند. (نویسنده: خدایی این موتارو بعد از شائوکان، جزء باس هایی هستش که من خیلی دوسش دارم و فکر می کنم در حقش ظلم شد مخصوصا توی نسخه MK9)

برخی از نکات جزئی:
نام موتارو به همراه کینتارو، برگرفته از اسطوره های افسانه ای کشور ژاپن شده.

موتارو تنها مینی باسی هست که در نسخه MK9 فقط به صورت انیمیشنی و دمو حضور یافت.

مطالب مرتبط

فوجین – مورتال کمبت

PlayStationOne

ارمک – مورتال کمبت

PlayStationOne

ارون بلک – مورتال کمبت

PlayStationOne

نظر بگذارید