دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
دسته‌بندی نشده

اسموک – مورتال کمبت

اسموک (Smoke)

توماس وربادا (Tomas Vrbada) که بیشتر با نام اسموک (Smoke) شناخته می‌شود، یکی از شخصیت‌های مجموعه مورتال کمبت است. او یک نینجای آدمکش بود که از انسان به یک سایبورگ تبدیل شد. او اولین بار در مورتال کمبت ۲ در فرم انسانی خود و عنوان یک شخصیت مخفی و غیر قابل بازی ظاهر شد. در مورتال کمبت ۳ او در فرم یک سایبورگ و به عنوان شخصیتی قابل بازی حضور پیدا کرد.

در تایم‌لاین جدید او پس از دو دهه دوباره در فرم انسانی خودش ظاهر شد.
درباره اسموک

اسموک در مورتال کمبت ۲ در کنار نوب سایبات و جید یک شخصیت مخفی بود. همانند رپتایل او نیز که در هنگام نخستین نمایشش یک کپی از روی اسکورپیون بود با این تفاوت که پیرامون بدنش دود دیده می‌شد و سریع‌تر حرکت می‌کرد. او به طور تصادفی در آغاز مسابقات ظاهر می‌شد و نشانه‌هایی برای یافتنش در بازی ارائه می‌کرد، موضوعی که رپتایل در اولین مورتال کمبت وجود داشت.

اسموک در مورتال کمبت ۳ داستان خط داستانی منحصر به خود را پیدا کرد، و با وجود این که همچنان یک شخصیت مخفی بود اما با بازیکنان با یک رمز خاص می‌توانستند به او دسترسی پیدا کنند. در واقع او یک روح شکنجه انسان است که در بدن یک سایبروگ به‌دام‌ افتاده است. مهم‌ترین ویژگی ظاهری او انتشار دائمی دود است. ویژگی‌های دیگر او توانایی در تلپورت کردن و نامرئی شدن است، چیزی که باعث می‌شود او یکی از آدم‌کشان بالا-رده لین کوئی باشد.

در مورتال کمبت (۲۰۱۱) نشان داده شد که اسموک دارای موهای بلند نقره‌ای و سیال است که صورتش را می‌پوشاند.

مطالب مرتبط

فوجین – مورتال کمبت

PlayStationOne

شیناک – مورتال کمبت

PlayStationOne

لیو کانگ – مورتال کمبت

PlayStationOne

نظر بگذارید