دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
دسته‌بندی نشده

ترمور – مورتال کمبت

اصالت : ارت رلم

دسته : بد

نژاد : انسان

گروه : بلک دراگون

متحدان : کینو ، تاسیا ، نوفیس

دشمنان : نیروهای ویژه

ترمور یک نینجای قهوه ای پوش و یک عضو گروه بلک دراگون است که اولین بار در بازی مورتال کامبت : نیروهای ویژه دیده شد.او در طی یک فرار که کینو ، کسی که ترمور به او بسیار وفادار بود ، آن را برنامه ریزی کرده بود از حبس نیروهای ویژه گریخت.کینو او را برای محافظت از پرتال اوتورلد انتخاب کرد و به او دستور داد هر کدام از افراد نیروهای ویژه را که ممکن است جای او را پیدا کنند بکشد.ترمور در یک حمله به رهبری سرگرد جکسون بریگز شکست داده شد و کشته شد.

در مورتال کامبت : نیروهای ویژه ترمور یکی از اعضای لین کویی بود که بعدا به گروه تبهکاری بلک دراگون پیوست. او در یک فرار ترتیب داده شده توسط کینو از حبس نیروهای ویژه گریخت. او در این بازی به عنوان کسی که قبل از غول مرحله ی آخر است وجود دارد و از یک پورتال که به اوتورلد میرود محافظت میکند.

ترمور قادر است مثل جکس با کوبیدن مشتی به زمین ، زلزله ی کوچکی به وجود بیاورد.اما قدرت زلزله ی او از قدرت زلزله ی جکس بیشتر است.او همچنین میتواند یک فایربال سه طرفه پرتاب کند. ترمور قرار بود اولین بار در مورتال کامبت تریلوجی ظاهر شود اما شخصیت رین (Rain) جایگزین او شد.نام ترمور هنوز در راهنمای بازی قابل مشاهده است

ترمور به عنوان یک شخصیت قابل بازی در چلنج تاور (Challenge Tower) ورژن پی اس ویتای MK 2011 موجود است.داستان او در این بازی میگوید که ترمور پس از مورد خیانت قرار گرفتن توسط کینو ، کسی که به عنوان خبرچین برای نیروهای ویژه ، که به دنبال گروه بلک دراگون بودند ، کار میکرد توسط نیروهای ویژه دستگیر و زندانی شد.اما ترمور فرار کرد و کینو و جکس را هدف انتقام خود قرار داد.

قدرتها و تواناییها

ترمور بسیار عضلانی است ، او قدرت این را دارد که با کوبیدن مشت در زمین باعث زلزله شود.همچنین او قدرت پرتاب فایربال و پرتاب موشک های سنگی ای دارد که حریف را برای چند ثانیه تبدیل به سنگ میکند.

حرکات شخصی و ویژه

Fire Ball : ترمور یک فایربال به طرف حریف پرتاب میکند.در مورتال کامبت : نیروهای ویژه او میتواند در یک ضربه سه فایربال پرتاب کند اما در MK 2011 او فقط میتواند یکی پرتاب کند که رنگ آن سبز است و حریف را برای مدت کوتاهی گیج میکند. (MK:SF, MK 2011)

Earth Pound : ترمور مشتی به زمین میکوبد که باعث لرزش زمین میشود. (MK:SF, MK 2011)

Earth Blast : ترمور یک موشک کروی به سمت حریف خود پرتاب میکند. (MK 2011)

Back Breaker : ترمور حریف را در هوا میگیرد و به زمین پرتاب میکند. (MK 2011)

خط داستانی اصلی

عضو گروه بلک دراگون آزاد شده از زندان به همراه جارک ، تاسیا و نوفیس توسط کینو در مورتال کامبت : نیروهای ویژه توسط جکس شکست داده شد.

خط داستانی فرعی

عضو گروه بلک دراگون برای انتقام از کینو به دلیل رها کردن او در زندان از حبس فرار کرد. در جستجوی جکس برای کشتن او

چیزهای دیگر

ترمور فقط در یکی از چلنج تاور (Challenge Tower) های ورژن PS VITA ی بازی MK 2011 قابل بازی است.

با وجود حضور کم او در سری مورتال کامبت او بسیار مشهور است.

در ورژن PS VITA ی بازی MK 2011 ، آیکون نشان دهنده ی ترمور شبیه آیکون نوب سایبات ، مدل جنگیدن او شبیه مدل اسموک ، و نوع صدا و حرف زدن او شبیه نوع صدا و حرف زدن اسکورپیون است

مطالب مرتبط

کونگ لائو – مورتال کمبت

PlayStationOne

کلکتور – مورتال کمبت

PlayStationOne

نایت ولف – مورتال کمبت

PlayStationOne

نظر بگذارید