دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1

نام
کوان چی

وضعیت
مرحوم

دوستان

نوب سایبات
شانگ سانگ
کینو
سیندل

دی یورا
اسماک
نایتی ولف
کرتیس استریکر
کیتانا
جید
لیوکانگ
کانگ لاو
کابال
شائوکان

رین
تانیا
کیا
جاتاکا

دشمن ها

ریدان
Elder Gods
زیر-صفر
عقرب
جکس بروکس
اسکارلت
فوجین
کنشین
سرینا
بو رای چو
جانی کیج

کای
Moloch

سایرکس
سونیا بلید
لی می
سرینا
فوراست
ریکو
اوناگا

دسته
آدم بدها

محل تولد
Netherrealm

گونه
شیطان / جادوگر

سلاح
گرز میخ دار
شمشیر پهن

سبک مبارزه
تانگ سودو
اسکریما

بازی ها
افسانه ها: زیر صفر
مورتال کمبت 4
مورتال کمبت طلا
MK: اتحاد مرگبار
MK: مسابقات نسخه
MK: فریب
مورتال کمبت: بند و زنجیر رها
MK: معبد راهبان
MK: آرماگدون مورتال کمبت در مقابل جهان DC
مورتال کمبت (2011)
مورتال کمبت X

بیوگرافی

کوان چی از جمله شخصیت های دیگر سری بازی های مبارزات مرگبار که برای اولین بار در انیمیشن “مبارزه مرگبار: مدافعان قلمرو” حضور یافت.
او بعدها در نسخه”اسطوره های مبارزه مرگبار: ساب زیرو”حضور و در نسخه چهارم این بازی (Mk4) قابل بازی گشت.

درباره کوان چی:

کوان چی قدرتمندترین جادوگر در قلمروی زیرین هست و یک شخصیت پلید به حساب میاد. او برخلاف دیگر شخصیت ها، شخصیت بسیار مکار و حیله گر و باسیاست ، که در مواقع بسیار زیادی با سیاست های بی نقص خودش به اهدافش دست یافته.هدف نه تنها قلمروی زمین، بلکه تصرف تمام هستی بود. وی شخصیتی کاملا فرصت طلب داشته که برای پیش برد اهداف خودش، با همه کس متحد می شد. از جمله صفت های بارز وی بی رحمی تمام هست. به دلیل ذات حیله گر و فریب کار وی، کوان چی دارای دشمنان زیادی از جمله اسکورپیونو ساب زیرو می باشد.
تنها شخصیت های مانند شائوکان،شیناک، شنگ سونگ و دلیا توانایی مقابله با وی رو دارند.

خط داستانی :
جزئیات زندگی کوان چی نامعلومه. جز اینکه وی جادوگری آزاد و سرگردان با قابلیت رفت و آمد بین قلمروها هست بدون اینکه توسط خدایان ارشد یا خدایان محلی شناسایی بشه. او قادر شد از مناطق مختلف قلمروها، قدرت های جادویی متفاوتی رو کسب کنه.

کوانچی حین ورود به دنیای زیرین به طور غیر منتظرانه ای با شیناک، خدای سقوط کرده آشنا شد که توسط فرمانروای قلمرو زیرین، لوسیفر شنکنجه و عذاب میکشید. کوان چی در ازای کسب قدرت بیشتر و بودن در کنار شیناک، به وی کمک کرد تا حکمرانی لوسیفر رو براندازی کرده و بر قلمروی زیرین مسلط بشه. پس از اینکه شیناک حکمران قلمروی زیرین گردید؛ به کوان چی قدرت زیادی اعطا کرد و وی جادوگر کبیر قلمروی زیرین گردید. پس از این که شنگ سانگ روح کنگ لائوی بزرگ رو که توسط گورو کشته شده بود؛ تصرف کرد، مکان نگهداری لوح امیولت شیناک بر وی معلوم گردید. شنگ سونگ با کوان چی وارد معامله شد که تا مکان این لوح رو برای وی فاش کنه، در عوض کوان چی کمک کنه تا ملکه سیندل رو احیا کنه تا بوسیله اون شائوکان بتونه کنترل قلمروی زمین رو بدست بگیره. هرچند بعدها شائوکان در حمله خود به زمین ناکام موند اما این عمل به کوان مجال حرکت بعدی رو داد.

کمی بعد از آگاهی مکان لوح امیولت، کوان چی جادوگر، با قبیله لین کوئی وارد مذاکره شد تا در عوض نابودی قبیله رقیب اونها ، شیرای رایو، یکی از جنگجویان لین کوئی رو برای همکاری به خدمت بگیره. کوان چی ساب زیرو بزرگ رو متقاعد کرد تا لوح امیولت رو بدست بیاره. ساب زیرو تونست که لوح رو بدست بیاره و حین انجام ماموریت خود اسکورپیون رو که وی نیز توسط کوان چی تحریک شده بود به قتل رسوند. کوان چی پس از تصاحب لوح امیولت بوسیله ساب زیرو اصلیت لوح رو برای وی بازگو کرد و ناپدید گردید. وی لوحی تقلبی رو ساخت و به خدای سقوط کرده، شیناک تقدیم کرد و لوح اصلی رو برای خود نگه داشت. کمی بعد ساب زیرو از جانب خدای رعد ، ریدن ماموریت یافت تا لوح رو برگردونه. ساب زیرو با کوان چی رو در رو گردید و با کمک سارینا وی رو شکست داد.

کوان چی بعدها طی سال های متمادی به شیناک جهت تدارک حمله به قلمروها کمک نمود. به علاوه او فرقه متعصب و کفرآمیز برادران سایه رو رهبری می کرد.حمله به قلمروهای دیگه در وقایع سری چهارم بازی به وقوع پیوست . کوان چی معتقد بود که یه جنگجوی نیرومند نیاز داره تا برادر کوچکتر ساب زیروی اصلی رو شکست بده( نویسنده: اینجا منظورمون کوای لیانگ ملقب به تندرا هست که بعد از کشته شدن برادرش نام ساب زیرو روی وی گذاشته شد.) بدین منظور وی به اسکورپیون نینجا اطلاع داد که برادر کوچک ساب زیرو خانواده و قبیله وی رو کشته و به اسکورپیون این اجازه رو داد تا از مکان خود خارج بشه.

خشم اسکورپیون سبب شد تا بتونه ساب زیرو رو شکست بده ، اما هنگامی که خواست کار وی رو تموم کنه ؛ کوان چی ظاهر شده و این مطلب رو فاش کرد که قاتل اصلی خودش هست. کوان چی حرکاتی رو انجام داد تا اسکورپیون رو به قلمروی زیرین بفرسته اما اسکورپیون خشمگین سمت وی دویده و وی رو قاپید و هردو به اعماق قلمروی زمین منتقل شدند.

در قلمروی زیرین اسکورپیون کوان چی رو شکنجه می کرد.ماجرا تا زمانی ادامه یافت تا زمانی که سروکله دراهمین و مولاک پیدا شد.این دو به کوانچی کمک کردن تا ازاد بشه در عوض اینکه کوان چی پس از فرار از قلمروی زیرین این دو رو نیز باخودش ببره. کوان چی پس از رهایی از دست اسکورپیون و به محض پیدا کردن درگاهی به دنیای خارج، دراهمین و مولاک رو رها کرده و خود به داخل پورتال افتاد این در حالی بود که این دو تصمیم به نابودی کوان چی گرفتند.

درگاه کوان چی رو به مکانی قریب انداخت، جایی که پر از ارتش مومیایی شده و مقبره پادشاه اژدها بود. او با خواندن نوشته های روی تابوت دریافت که ارتش پادشاه اژدها شکست ناپذیر بوده و قابل احیا هست و همچنین دریافت که میتونه نیروی جادویی لوح امیولت خودش رو نیز افزایش بده، کوانچی با پرواندن ایده ای در ذهن خود به عازم مکان شنگ سانگ جادوگر گردید، اما با این حال وی در امنیت نبود چرا که اسکورپون شبح به دنبال وی بود.بالاخره این دو باهم روبرو شده و باهم جنگیدن که باعث جلب توجه شنگ سانگ شد.

کوان چی موقتا اسکورپیون رو شکست داد و برای شنگ سانگ جادوگر نقشه خود رو توضیح داد. او راه سولنادو رو به ملکوت باز کرد. و برای وی یه پک از ارواح فراهم اورد، در عوض شنگ سانگ به کوان چی کمک کنه تا ارتش پادشاه اژدها رو احیا کنه. اون ها کار خودشون رو با این تصمیم که بر تمامی قلمروها حکومت کنن،آغاز کردند.بدین ترتیب اتحاد مرگبار شکل گرفت،اما قبل از اینکه اون ها کار خودشون رو آغاز کنند، مجبور بودند تا دونفر رو از راه خودشون بردارند چرا که احتمال می رفت این دو شخصیت برعلیه اون ها عمل کنند. این دو در واقع امپراطور شائوکان و قهرمان مبارزه مرگبار لو کنگ بودند. کوان چی و شنگ سانگ ابتدا شائوکان رو مورد هدف قرار دادند. اونها به مقر شائوکان که در حمله به زمین شکست خورده و ضعیف گردیده بود و حالا درگیر جنگ با ارتش ادنیا و شوکان بود، رفته و به دروغ وفاداری خود رو به امپراطور اعلام کردند. پس از این کار ناگهان به سمت شائوکان حمله برده و وی رو کشتند.اما حقیقت چیز دیگه ای بود و اونم اینکه وی بدل شائوکان بود نه خود شائوکان. کینو ژنرال شائوکان که شاهد این ماجرا بود، با دیدن این صحنه وفاداری خودش رو به اتحاد مرگبار اعلام کرد. . پس از کشتن شائوکان کوان چی و شنگ سانگ به آکادمی وو شی واقع در قلمرو زمین ، رفته و لوکنگ رو که در حال تمرین کاتا بود مورد هدف قرار دادند. شنگ سانگ با ظاهر کنگ لائو دوست صمیمی وی، به او نزدیک شد و در فرصت مناسب به لو کنگ حمله نمود، از طرفی کوان چی نیزبا پرتاب جادو به سمت قهرمان ، حمله خود رو آغاز کرد. شنگ سانگ به کمک کوان چی تونست لو کنگ رو شکست داده و با شکستن گردن وی ، روح اون رو تسخیر کنه.

در راه بازگشت به دنیای خارج، اتحاد مرگبار فرمان دادند به نیروهای کینو تا گروهی از روستاییان دنیای خارج رو مجبور کنن تا برای سولنادو مکانی رو اطراف مقبره اژدها شاه بسازند. وقتی که یکی از روستایی ها به نام لی می به کینو حمله نمود، اونها به وی این پیشنهاد آزادی روستا رو دادند در صورتی که لی می بتونه در مسابقه ای پیروز بشه. از طرفی اون ها با موادو هم روبرو گردیدند و به وی پیشنهادی دادند. در صورتی که موادو بتونه کنشی که یکی از دشمنان قدیمی شنگ سانگ هست و مدتها جاسوسی وی رو میکنه، بکشه، این حق داره که با کینو مبارره کرده و اون رو بکشه.

شنگ سانگ در خفا بدون اینکه کوان چی بدونه، با دراهمین و مولاک که این دو نیز اخیرا از قلمروی زیرین فرار کرده بودند، قول و قراری گذاشت. وقتی که ارتش احیا بشند، شنگ سانگ این اجازه رو به اونا می ده تا از کوان چی انتقام خودشون رو بگیرن. در این بین موادو به طور مرگباری کنشی رو زخمی کرد و چون ماموریت خودش رو انجام داده بود، از طرف اتحاد مرگبار به جایزه و خواستش رسید.لی می نیز که در مبارزه پیروز شده بود ، پاداش خودش رو طلب کرد، اما در عوض روح اون در حال انتقال به یکی از اجساد ارتش اژدها شاه قرار گرفت. در این زمان نیروهای زمین به رهبری رایدن حمله خودشون رو آغاز کردند و لی می بوسیله بوراچو نجات داده شده و هردو فرار کردند. بقیه نیز به اتحاد مرگبار یورش بردند.

حمله افراد باقی مانده به اتحاد مرگبار بیهوده بود؛ چرا که هرکس به اونها حمله می کرد کشته می شد. مخصوصا که اتحاد مرگبار حمایت لشگر تارکاتان ها رو داشت. کوان چی به تنهایی تونست شاهزاده کیتانا رو شکست داده و به قتل برسونه و تنها ریدن باقی مانده بود که روبروی سولنادو درمقابل هم قرار گرفتن.

اگرچه ابتدا ریدن پیروز میدان بود اما اتحاد مرگبار ، رایدن رو شکست دادند. اما پیروزی اونها زیاد دوام نیورد چرا که کوان چی نسبت به شنگ سانگ بدگمان شد و پنداشت که وی لوح امیولت رو می خواد بنابراین این دو نیز باهم مبارزه کردند و شنگ سانگ از کوان چی شکست خورد. در این حین اوناگا (Onaga)، اژدها شاه وارد معرکه گردید. کوان چی که کاملا متعجب شده بود ناچارا به وی با جادو حمله کرد. شانگ سانگ نیز بیدار شد و به وی کمک نمود کمی بعد ریدن نیز برخاست و هر سه تمام تلاس خودشون رو کردند تا اوناگا رو متوقف کنند اما بی فایده بود. رایدن که دید هیچ چیز جلودار اوناگا نیست هستی خود رو فنا کرد و همه چیز نابود گردید الا اوناگا.(نویسنده: من فکر می کنم اوناگا ترینر و یا چیت جون نامحدود زده بوده!! هرهرهر کرکرکر!)
چیزی که نامعلومه اینه که کوان چی زنده ماند در وقایع آرماگدون وی این ارزو رو داشت که با شکست دادن بلیز که از عناصر بود،به قدرت خداگونه دست پیدا کنه.بدین منظور وی پیشنهاد اتحاد به شائوکان،شنگ سانگ و اوناگا رو داد چرا که قلمروها رو در معرض نابودی می دید. وی برای پیشبرد هدف خود با جادویی نیرومند اورین ، اژدهای محافظ تیون رو متوقف کرد تا مانع اجرای هدف اورین بشه. کوان چی سرانجام در نبرد آرماگدون حاضر گشت و به دست شنگ سانگ که چهره ارمک رو به خود گرفته بود از دور خارج شد. بعدها جسد وی بر روی هرم آرگوس مشاهده شد.
در سری بازی MK v.s DC Universe کوانچی قابل بازی نبود. اما در داستان نقش کاملا پررنگی داشت. او بود که از ادغام دو دنیا و همچنین خطر دارک کان که ترکیب شائوکان و دارک ساید بود؛ آگاهی داد و به پیشنهاد اتحاد رو به مبارزین داد. او برای اثبات صداقت خود نیروی زیادی رو صرف این کرد تا کیتانا رو که گرفتار خشم شده بود ، کنترل کنه.

مورتال کمبت 2011

در مسابقه اول کوان چی کنترول عقرب را در دست داشت. وقتی عقرب میخواد که با سابزیروی بزرگ مبارزه کند، کوان چی به او می گوید جلوی خودش را بگیرد. عقرب در نهایت تمایل خود را نشان میدهد ، و در حالی که در دنیای زیرین هستن، او سابزیرو را شکست میدهد. با این حال، عقرب سابزیرو را نمیکشد، به خاطر اینگه ریدن به او گفت بود که این کار را نکند. تکوانچی تصاویر نادرست از کشتار قبیله شیرای ریو و کشته شدن همسر و فرزند اسکورپیون را به او نشان میدهد.عقرب خشمگین میشود، ساب زیرو را میکشد، و اسکلت او را به مسابقه می آورد. کوان چی در نهایت ساب زیرو را زنده کرده و به نوب سایبات تبدیل میکند.

کوان چی بعد در کنار شائو کان و شانگ سونگ در طول مسابقات دوم مورتال کمبت بدیده میشود. پس از شکست دادن رپتال توست ساب زیروی جوان ، سفارش میدهد به شائو کان که میخواهد با عقرب مبارزه کند، که کوان چی ،عقرب را احضار میکند از دنیای زیرین. بعد از آن در مسابقات، کوان چی با همکاری شانگ سونگ با کونگ لائو رو به رو میشوند، اما هر دوی جادوگرها شکست میخورند.

هنگامی که شائوکان توست لیوکانگ زخمی میشود، کوان چی با استفاده از جادوگری خود شائو کان را درمان میکند. و همچنین، راه ی را به شائوکان نشان میدهد برای ادغام دنیای خارج با دنیای زمین .او ملکه سیندل را زنده میکند. با ایستادن سیندل،سحر و جادوی سیندل برای مقابل با نگهبانان زمین استفاده میشد.
در طول تهاجم به زمین، کوان چی در حال حاضر در اتاق تاج و تخت شائو کان است که ملینا را برمی گرداند از دنیای زمین با بدن بیجان موتارو.
او شاهد است که شائو کان با به خطر انداختن جون شانگ سونگ قدرت سیندل را افزایش میدهد و همچنین نبرد کابال با نوب سایبات و ملینا. پکابال پیروز میشود، شائو کان به کوان چی دستور میدهد که پورتالی که به دنیای زمین میباشد
که ملینا از طریق از آن رد میشود، اما کابال قبل فرار میلانا پورتال را می بندد.
کوان چی بعد تلاش برای ایجاد یک روح نادو میکند. در طول فرآیند، او توسط nightwolf در کمبت شکست خورده و متوقف میشود و در نهایت نوب سایبات به داخل روح نادو میشود، که باعث از بین رفتن آن میشود. کوان چی سپس مجددا به دنیای زیرین بعقب نشینی میکند.
بعد از آن سیندل بسیاری از رزمندگان زمین را می کشد، ریدن به دنیای زیرین می رود که از کوان چی درخواست کند. ریدن میگوید در مقابل روح خود روح رزمندگان زمین را پس بدهد. با این حال، کوان چی می گوید که شائو کان در حال حاضر روح رزمندگان به او اعطا میشود و نشان می دهد با احضار میکند ارواح از نسخه های کونگ لائو، نایتی ولف ، سیندل، کیتانا، جید، سایبر سابزیرو، دود، جکس بریگز، Stryker و کابال را. او دستور میدهد به ارواح جکس، کابال، استرایکر، کیتانا، نایتی ولف و کونگ لائو برای حمله به ریدن.ریدن حمله را شکست میدهد،کوان چی به ریدن اطلاع میدهد که شائو کان به زودی به دنیای زمین خواهد رسید و او دنیای خارج را ادغام میکند. او بصورت غیر مستقیم کلید شکست شائو کان را به او میدهد. اگر کان مجاز است به ادغام دنیاها، خدایان سالمند می توانند در نهایت مداخله کنند چون قوانین مورتال کمبت شکسته شده است. ریدن از کوان چی”تشکر” میکند و برمیگردد بصورت تلپورت به دنیای زمین.

بهد از شکست شائوکان توست ریدن و فرمان روایان سالمند، کوان چی را نشان میدهد که کلاه سوخته ی شائوکان را بررسی میکند. در اینجا نشان میدهد که همه ی این ها دستور شیناک بوده است. کوانچی به شیناک میگوید که نقشه را بصورت کامل انجام داده است. در همان زمان او از زنده بودن ریدن احضار نکرانی میکند. شیناک می گوید بتوجه ای به آن ندارد، در حال حاضر نه دنیای زمین و نه دنیای خارج می توانید از یورش دنیای زیرین به زنده بمانن(نویسنده:یعنی اول دنیای خارج حمله میکنه بعد که شائوکان کشته میشه .حالا دنیای زیرین دوباره حمله میکنه به دنیای زمین). به زودی شیناک آزاد خواهد بود و دنیای زیرین به هر دو دنیای یعنی دنیای زمین و دنیای خارج حمله میکند.

کمیک مورتال کمبت ایکس

هانزو هاساشی به دست سابزیرو در گذشت، کوان چی به مرد شیرای ریویی شد.
و شیفته این شد که او از آتش دنیای زیرین نسخوته، هانزو پیش از این که به فکر ایمنی خود در آتش دوزخ باشد فقط خانواده اش را صدا میکند،که کوان چی بیشتر علاقه مند این ویژگی میشود.
پس به طرف هانزو میرود و به کمک جادوی خود هانزو را به آتش دنیای زیرین آغشته میکند، به هانزو وعده انتقام از خانوادهی او را میدهد. وارد شدن جادوی تاریک به بدن هانزو موفقیت آمیز بود که در همین زمان عقرب متولد شد.کوانچی به عقرب گفت که این کار کار بی هان بود(کشته شدن خانوادهی هانزو)،بی هان گفت که من بیگناه هستم ولی با این حال، توست عقرب سوزانده شد،عقرب بعد با لیو کان در مسابقات مورتال کمبت رو به رو شد.

ریکو آنجا بود که دید کوانجی چقدر بیرحم هست. پس از مرگ شائوکان به دست فرمانروایان سالمند، بعد ریکو در جایی مخفی شده بود جادوگر و فرمانروای پایین کشید شده را دید که همین کوانچی و شیناک بوده اند که مشاهده کرد که آن دو با هم در حال حرف میزنند میباشن بعد از این اتفاق ریکو خشمگین شد.
در آغاز جنگ دنیای زیرین کوانچی متوجه شد که سابزیرو دارای یک روح هست و ارواح کوانچی یعنی اسماک و جکس، ساب زیرو را گرفته اند. ساب زیرو آنها را با دوستان خود اشتباه میگیرد، کوان چی به او توضیح می دهد که روح او متعلق به اون است و خواست که سابزیرو را به دست نشانده خود تبدیل کند.
با استفاده از سحر و جادو سیاه خود، کوان چی بدن سایبورگ را از بین میبرد،
گفت: او به فن آوری اعتمادی ندارد و ترجیح میدهد از خون و پوست و جادوگری باشد. کوان چی پس از آن بازیابی میکند کمی از آنچه که از بدن انسانی کای لیانگ باقی مانده است، احیامیکند آن را با یکی ازارواح هایش.
در ساعات پایانی جنگ دنیای زیرین ، قلعه کوان چی توسط نیروهای ویژه گرفته میشه، سنیا بلید به کوان چی حمله میکند و ریدن با استفاده از قدرت خود ساب زیرو را برمیگرداند، در همین روند جکس و عقرب از جادوی سیاه پاک میشوند
دوباره به حالت عادی برمیگردن.
بعد از جنگ دنیای زیرین کوان چی دیگر دیده نمیشود و به دنیای خارج فرار میکند. در زمانی که فاکس خود ار به خنجر کامیدوگو اتصال میدهد به این موضوع اشاره شده است.

بازی مورتال کمبت ایکس

او برای اولین بار در فصل 1 دیده می شود، که ارتش دنیای زیرین با شیاطین خود به معبد آسمان ریدن حمله کرده اند . جادوگر ارواح استرایکر، سیندل و کابال را احضار میکند برای حمله به ریدن و فوجین، که موفق به دفع حمله آنها میشوند. در نهایت، شیناک از خارج از محل جینسین پدیدار میشود، قصد دارد که نیروی زندگی را فاسد کند (نویسنده:یعنی میخواد شناسنامه جنسینگ رو باطل کند.). با این حال، ریدن موفق میشود که شیناک را با طلسم سنگ گردن بند زندانی کند، که این اتفاق باعث عقب نشینی کوان چی به دنیای زیرین میشود.
چند سال بعد، او در بخفیگاه خود با جانی کیج، سونیا بلید و یک گردان از سربازان نیروهای ویژه مواجه میشود. در پاسخ به آنها، او که به همراه چهارتا از ارواح خود هستش یعنی عقرب، سابزیرو و جکس و در کنار او مبارزه میکنند. به کمک جکس، کوان چی نزدیک به کشتن جانی کیج و اضافه کردن او به صفوف خود میشود، اما ریدن مداخله می کند. به عنوان خدا رعد و برق سحر و جادوی تاریک کوانچی را سرکوب میکند ، سونیا مستقیما با او مواجه میشود و با کوان چی مبارزه میکند و او را میزند . در نتیجه ارتباط کوانچی و جانی کیج قطع مشود، که اجازه میدهد جادو را معکوس کند. به عنوان یک اثر جانبی ناخواسته، او نیز موفق به آزادی عقرب، سابزیرو و جکس از کنترل کوان چی و بازگرداندن آنها به شکل انسان میشود. بعد از این کوان چی مجبور مخفی شدن و فرار میشود.
بعد،نشان داده میشود دی یورا مخفیانه با کوانچی کار میکند بعناون یک جاسوس. به او دستور داده که طلسم شیناک را از کوتال کان دزدیده و به کوان چی بدهد. هنگامی که نیروهای ویژه این موضوع را فهمیدند، آنها (همراه با جکس) سر به دنیای زیرین زده برای دستگیری کوان چی، همچنین او با امید به اینکه از سحر و جادوی خود استفاده میکند خود را به آسانی به رزمندگان زمین تحویل میدهد. اگر چه آنها بعد دستگیری کوان چی، عقرب با همکاری قبیله شیرای ریو به اردوگاه SF حمله میکنند
که در آنجا کوان چی دست گیر شده (که عقرب فهمیده بود پنج سال پیش خانواده ی او توست کوان چی کشته شده اند) موفق هستند ، قصد جان جادوگر را میکند و در آخر موفق میشود.
اینجوریه که به نیروهای ویژه درخواست میکند که کوان چی را تحویل دهند و آنها دست رد به آنها میزنند، عقرب به نینجاهای خود دستور حمله میدهد. پس از درگیری شدید، شیرای ریو موفق به زانو در آوردن نیروهای ویژه میشوند،عقرب کوان چی رامیگیرد. وبا شمشیر روی گردن کوان چی میگزارد، “دی یورا “با طلسم در همان زمان میرسد برای دفاع از کوان چی . او در نهایت ناموفق است، با این حال، عقرب به طرز وحشیانه ای کوان چی را سرمیبورد،اما قبل از آن دیورا طلسم را پرتاب میکند به دست کوان چی، که در نهایت کوان چی با خواندن ورد و جادو شیناک را آزاد میکند.

مطالب مرتبط

سونیا بلید – مورتال کمبت

PlayStationOne

کامی لیین – مورتال کمبت

PlayStationOne

اسکورپیون – مورتال کمبت

PlayStationOne

نظر بگذارید