دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
دسته‌بندی نشده

سکتور – مورتال کمبت

سکتور یه شخصیت ساختگی در سری بازی های مبارزات مرگبار (Mortal Kombat) هست که برای اولین بار در نسخه سوم (MK3) ظاهر گشت.

درباره سکتور:

به دلیل انتشار نسخه های متعدد از بازی، برای تنوع شخصیت ها سکتور طراحی شد. او به عنوان یه روبوت شیطانی، و قاتل بی رحم ظاهر شد و واقعا برای نبردهای مدرن مناسب بود. برخلاف روبوت های دیگه نظیر سایرکس (Cyrax) و اسموک ( Smoke) وی هیچ گاه حالت انسانی خود رو بازیابی نکرد . با این که توانایی این رو داشت. شاید دلیلش اینه که اون از حالت انسان گونه خود بیزار بود. سکتور همانند سایرکس و اسموک توانایی انتخاب و اختیار داشت و بر خلاف این دو روبوت، وی فقط از رفتارهای انسانی حالت خشم و عصبانیت رو داشت.

خط داستانی:

زمانی که گروه لین کوای (Lin Kuei) ، در سری UMK3 تصمیم گرفت که نینجاهای خود رو اتوماتیک کنه، سکتور داوطلبانه به عنوان اولین نمونه انتخاب گردید. ظاهرا اون پروژه موفقی از آب در اومد. او به عنوان واحد LK-9T9 نامگذاری گردید و پس از مدتی به وی ،سایرکس و اسموک ماموریت داده شد تا عضو مردود شده خودشون، ساب زیرو ( Sub-Zero) رو نابود کنن. سکتور ۲ بار تلاش کرد تا این ماموریت رو انجام بده (نویسنده: یه بار در UMK3 و بار دیگه در نسخه MKG) که هر دوبار ناموفق برگشت. برخلاف سایرکس و اسموک وی در حالت روبوت باقی ماند، چرا که اسموک در به دام افتاد و در دنیای خارج (Outworld) خاموش گردید. سایرکس نیز پس از بازیابی رفتارهای انسانی خود به آژانس بررسی دنیای خارج(Outer World Investigation Agency) پیوست.

در طور نبردهای سخت و شدید اون با نیروهای دنیای خارج، برنامه سکتور معیوب گردید. او بر این باور بود که رئیس گروه برای رهبری نامناسبه، بنابراین ماموریت جدید خودش رو بر این قرار داد تا رئیس رو کشته و خودش رهبری گروه رو به دست بگیره. (نویسنده: به همین خیال باش! بخور یه کاسه آش!) وی موفق شد که رئیس رو بکشه، اما توسط نشان رهبری گروه یعنی مدال اژدها (Dragon Medallion) که به دست ساب زیرو بود متوقف گردید.سکتور در این نبرد از ساب زیرو شکست خورد و نتونست که گروه لین کوای رو تحت امر خودش بگیره.(نویسنده: واقعا هم حق ساب زیرو بود که رئیس لین کوای بشه!). سکتور پس از مدتی به ژاپن گریخت. (نویسنده: رفت اونجا یه مادربرد Asus واسه خودش بخره، آخه جنس اونم چینی از آب در اومد!!!!) در اونجا وی گروه تکیونین (Tekunin) رو تشکیل داد که این گروه متشکل از روبوت های نینجا بودند.

در سری آرماگدون، سکتور، تیون (Taven) نیمه خدا رو در معبد پدرش به دام انداخت و به کشتی فضایی خود برد تا در اونجا از تیون اطلاعات بگیره، او از تیون می خواست که پیغامی رو که آرگوس (Argus) به تیون داده رو بفهمه. پس از مدتی کشتی توسط نیروهای ویژه (Special Force) ، به سرکردگی سونیا بلید(Sonya Blade) مورد هجوم قرار گرفت. قبل از انهدام کشتی سکتور با تیون رودرگشت ، اما از وی شکست خورد.
در واقعه نبرد آرماگدون سکتور به نیروهای تاریکی پیوست و کشته شد. جسد وی بر روی هرم آرگوس افتاد.

نکات:

-علی رغم سایرکس و اسموک که روبوت شدن بهشون تحمیل شد، سکتور داوطلبانه این فرایند رو پذیرفت.

– سکتور جز کاراکترهای اصلی هست که هیچ گاه در فیلم های ساخته شده از روی بازی، ظاهر نگشت.

مطالب مرتبط

تانیا – مورتال کمبت

PlayStationOne

میلینا – مورتال کمبت

PlayStationOne

جانی کیج – مورتال کمبت

PlayStationOne

نظر بگذارید