دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
دسته‌بندی نشده

کینتارو – مورتال کمبت

زادگاه : دنیای خارج

محل زندگی : دنیای خارج

اصلیت : چهار دست (از نوع ببر ها)

دوستان : شائوکان ، گورو ، شیوا

دشمنان : موتارو ، ریدن ، لیو کنگ ، کونگ لائو ، کابال ، استرایکر ، کیتانا

سلاح ها : دندان های تیز

دسته : اهریمن

***

مورتال کمبت تریولوژی :

با گم شدن “گورو”، “کینتارو” ارتقاء گرفته و به عنوان “فرمانروای ارتش شائوکان” جای “گورو” را میگیرد.قوی تر و فرز تر از هم نوع خود ، و خشمگین از شکست “گورو”.”کینتارو” با خود عهد بست تا انتقام “گورو” را از “رزمندگان زمین” بگیرد.

کینتارو ، محافظ قدیمی برای خاندان سلطنتی است.او سال های زیادی به شائوکان خدمت کرده.مانند “گورو” ، “کینتارو” هم از نژاد “چهار دستان” است و به خاطر خشونت زیادش بین همگان معروف است.

***

خط داستانی :

مورتال کمبت ۲ :

پس از شنیدن خبر شکست “گورو” به دست “لیو کنگ” ، کینتارو عهد بست تا انتقام دوست خود را گرفته و “لیو کنگ” را در “مورتال کمبت” نابود کند.
کینتارو سعی داشت تا وفاداری اش را به امپراطور اش ، شائوکان ، ثابت کند.به همین دلیل با گروهی از “تارکاتان ها” برای شکست “جانی کیج” راهی “ارث ریلم” شد.
اگر چه این حمله به دلیل دخالت دیگر رزمندگان “ارث ریلم” شکست خورد ، اما “کینتارو” به خدمتش به “شائوکان” ادامه داد.
بعد از اینکه “شنگ سونگ” یک بار دیگر توسط “لیو کنگ” شکست خورد ، “کینتارو” با او مبارزه کرد.”جنگجوی شائوکان” به خوبی مبارزه کرد ، اما او در حد “شائولین مانکس” نبود.

مورتال کمبت دسپشن :

هنوز مشخص نیست که بعد از اتفاقات “کمبت ۲” چه اتفاقاتی برای “کینتارو” افتاده.در “مورتال کمبت دسپشن” ، او باز هم رهبر سپاه “شائوکان” در حمله به “ادنیا” بود.

مورتال کمبت آرماگدون :

“کینتارو” به همراه “شیوا” ، “هویک” و گروهی از شیطاین که سعی در نابودی “حکومت شیناک” داشتند دیده شد.
به هر حال ، “شیناک” طوری ظاهر سازی میکند که همه این ها یک تست برای “تیون” بوده و مبارزه با “کینتارو” یک توهم بوده!
بعد ها “کینتارو” میان “مبارزان کمبت” دیده شد که برای رسیدن به “قوای تاریکی” تلاش میکردند و سعی داشتند به دهانه آتشفشان برسند.
او همراه با بسیاری از “مبارزان کمبت” در “روز قیامت (آرماگدون)” کشته شد.

پایان :

پس از شکست دادن “بلیز” ، صدایی رعد آسا ۴ شمشیر جادویی را به “کینتارو” ارائه کرد.هر کدام از آنها با قدرتی که او انتخاب کند ساخته میشد.
“کینتارو” شمشیر های “آتش” ، “یخ” ، “هرج و مرج” و “منطق” را درخواست کرد.
او تمام دشمنان را نابود میکرد ، انگار که دستی نامرئی دارد!
روح فرد شکست خورده ، به اسلحه منتقل میشد و در آنجا ساکن میشد.
با قدرت های “اسکورپیون” ، “ساب زیرو” ، “هویک” و “هوتارو” ، هیچ کسی نمیتواند “کینتارو” را به چالش بکشد ، و زنده بماند!

مورتال کمبت ۹ :

زادگاه : دنیای خارج

محل زندگی : دنیای خارج

اصلیت : چهار دست (از نوع ببر ها)

دوستان : شائوکان ، گورو ، شیوا ، میلینا ، کینو ، شنگ سونگ

دشمنان : موتارو ، ریدن ، لیو کنگ ، کونگ لائو ، کابال ، استرایکر ، سایبر ساب زیرو

سلاح ها : دندان های تیز

دسته : اهریمن

بیو گرافی :

“کینتارو” ، مانند “گورو” و “شیوا” از نژاد “چهار دست ها” است.

برای اینکه “چهار دست ها” و “سناتور ها” به خدمت شائوکان درایند ، باید در “مورتال کمبت” با یک دیگر مبارزه کنند و این “کینتارو” بود که پیروز شد.”شائوکان” هم بخاطر این وحشی گری “کینتارو” او را به عنوان محافظ شخصی اش تعیین کرد.

خط داستانی :

“کینتارو” تا دور دوم مسابقات “مورتال کمبت” ظاهر نشد.پس از اینکه “کو آن چی” و “شنگ سونگ” هر دو از “لیو کنگ” شکست خوردند ، “کینتارو” به مقابله با او رفت ، اما او هم شکست سختی خورد.

در حمله به “ارث ریلم” ، “کینتارو” در خیابان ظاهر میشود و “کابال” را بشدت میسوزاند!
او توسط “کارتیس استرایکر” ، همکار “کابال” شکست خورد ، کسی که بعد از شکست دادن “کینتارو” توسط “ارمک” مورد حمله واقع شد.
او بعد ها به همراه “کینو” ، “گورو” و “سایبر زیرو” از زندانیان “ارث ریلم” محافظت میکرد ، غافل از اینکه “سایبر زیرو” یکی از پناهندگان “ارث ریلم” است.
“سایبر زیرو” ، “کینتارو” ، “گورو” و “کینو” را منجمد کرد و قبل از اینکه آنها خود را آزاد کنند زندانی ها را نجات داد.
اما “گورو” و “کینتارو” پس از آزاد شدن به “سایبر زیرو” حمله بردند ، اما او هر دوی آنها را شکست داد.

خاتمه :

رسیدن “کینتارو” به شکوه و عظمت ، او را شیفته قدرت کرده بود.اما موقعیت او به عنوان محافظ امپراتور ، فرصت پیشرفت را از او گرفته بود.بعد از مرگ “شائوکان” ، قدرتمند ترین موجود در “اوت ورلد” ، “کینتارو” بین همه شهرت یافت.او بخاطر خیانتش به “شائوکان” ، بین همه معروف شده بود!

حالا “کینتارو” تبعید شده ، او قربانی خیانت خودش شده ، و حالا در رسوایی زندگی میکند…

***

کمیک مورتال کمبت x :

وضعیت :
مرده

زادگاه :
Outworld

سکونت :
Outworld

گونه :
Shokan

دوستان :
Shao Kahn
Shang Tsung
Goro
Sheeva
Mileena
King Gorbak
Kotal Kahn
D’Vorah
Reptile
Ferra & Torr
Erron Black
Takeda Takahashi

دشمنان :
Kabal
Kurtis Stryker
Motaro
Raiden
Liu Kang
Kung Lao
Cyber Sub-Zero
Kano
Tremor
Havik

دسته : بی طرف

بیوگرافی :

بعد از آنکه پدر کوتال کان توسط گورو کشته شد و کوتال کان برای انتقام رفت و دستان گورو را از تنش جدا کرد وقتی گورو برگشت پدرش یعنی پادشاه گورباک خشمگین شد و برای اینکه پسر در نبرد شکست خورده بود لشکر عظیمی از شاوکان ها رو به رهبری کینتارو برای حمله به کوتال کان فرستاد .
کینتارو به همراه بقیه لشکر شاوکان ها آنجا را محاصره کردند .
وقتی D’Vorah برای مذاکره صلح آمیز به نزد آنها رفت کینتارو به آنها توهین کرد و ظاهر او را مسخره کرد و کینتارو خواستار شد که کوتال کان تسلیم شود وگرنه در عرض ۱ ساعت تمام آنجا را ویران می کند ولی D’Vorah اعلام کرد که کوتال کان به هیچ وجه تسلیم نمی شود .
و پس از اینکه گورباک به کوتال کان حمله کرد و شکست خورد و کشته شد کینتارو نزد گورو رفت و به او گفت که وقتی جنگ با کوتال کان به پایان برسد آن وقت است که نبرد و جنگ برای تاج و تخت پادشاهی شاوکان ها آغاز می شود . و همین طور به او یاد آوری کرد که او دیگر فلج است و دستی ندارد و همچنین دیگر پادشاه گورباک هم وجود ندارد تا از او محافظت کند .
و در این جنگ هم گروه اژدهای سیاه بود و آنها کمک کوتال کان کردند و ترمور یکی از اعضای این گروه با گذاشتن دستش بر روی زمین زلزله ای بسیاز بزرگ و شدید ایجاد کرد و در این زلزله لشکر کینتارو نابود شد ولی کینتارو زنده ماند .
وقتی که کوتال کان شمشیرش را روی گردن کینتارو می آورد و به او می گوید که تسلیم شود اما کینتارو می گوید که شاوکان ها تسلیم نمی شوند و خواسته آنها منزلت گورو از مقامش می باشد . کوتال کان به نظر می رسد که برای اجرای حکم کینتارو آماده شده است و وقتی شمشیرش را بالا می برد این کار را نمی کند . و کینتارو می گوید که چرا اینکار را نکرد و کوتال کان برای او توضیح می دهد و بعد از آن دست خود را به نشانه صلح و وفاداری دراز می کند و کینتارو هم دست او را قبول می کند و این به معنی صلح و پایان قیام شاوکان ها .
و بعد از آن ما کینتارو را مشاهده می کنیم که در یک کشتی است و تلسکوب هم در دستان اوست و نگاه به جزیره شنگ سونگ می کند و در آن کشتی هم شیوا قرار دارد و او وقتی می آید کینتارو به او احترام می گذارد .
وقتی شب شد انفجار نور قرمزی در جزیره اتفاق افتاد و خاموش شد .
بعد از آن یک قایق که درش جسد تیکه تیکه شده شاوکان ها وجود داشت نزدیک کشتی آنها شد و آنجا بود که کشتی آنها منفجر شد و همگی در دریا افتادند و کینتارو شنا بلد نمی بود و در آنجا شیوا به او کمک کرد و به جزیره رسیدند .
و در آنجا D’Vorah را می بینند که در حال کشتن چند سرباز اژدهای قرمز است .
D’Vorah به حالت گستاخانه به آنها خوش آمد می گوید و کینتارو به آنها در پیدا کردن کوتال کان می پیوندد .
اما آنها با نیروهای تصقیر شده هاویک رو به رو می شوند البته در کنار آنها نیز فرا-تور و ریپتایل و ارون بلک هم نیز بودند .
در آنجا بود که جکی بریگز و کسی کیج او را گرفتند و سونیا سر او را گرفت و به بالا فشار داد و سر او کنده شد و همانند جایزه سر او را بالا برد و زمانی که مبارزه از دستان هاویک خارج شد همگی آنها از تصقیر شدگی در آمدند و شیوا در کنار جسد بی جان کینتارو بود و به این بود داستان کینتارو در کمیک مورتال کمبت ایکس .
نام واقعی:

Kintaro

زادگاه:

دنیای خارج (Outworld)

سکونت:

دنیای خارج

نژاد:

شوکان ( از نسل ببر)

متحدین:

Shao Kahn
Goro
Sheeva

دشمنان:

Motaro
Raiden
Liu Kang
Kung Lao
Kabal
Kurtis Stryker
Kitana

سلاح ها:

Saber Teeth(in MK:A)

سبک های مبازره:

Tiger Fist (MK:A)

دسته:

اهریمن

ظهور:

Mortal Kombat II (sub-boss)
Mortal Kombat Trilogy
MK: Deception (cameo)
MK: Shaolin Monks (sub-boss)
MK: Armageddon
Mortal Kombat (2011)

طراح:

Rhasaan Orange

درباره کینتارو:

کینتارو (Kintaro) یکی از شخصیت های بازی ” مبارزات مرگبار” هست که برای اولین بار در نسخه دوم بازی یعنی MK 2 به عنوان مینی باس حضور یافت و در نسخه تریلوژی یعنی Mortal Kombat: Trilogy که تکمیل یافته نسخه سوم MK 3 بود، برای بازیکنان قابل بازی گشت. در نسخه ریبوت شده (MK 2011) وی دوباره به عنوان مینی باس حضور یافت اما اینبار نقشی پررنگ تر رو داشت برای مثال وی عامل سوزاندن شخصیت کابال (Kabal) بود.

بعد از شکست خوردن گورو (Goro) از لو کنگ (Liu Kang)، کینتاور جایگزین وی گردید. وی تنها نمونه از نژاد شوکان ها بود که با اون ها در ویژگی ظاهری و توانایی تفاوت داشت و منحصر به فرد بود، ارتباط نسل وی به تبار ببر ها وابسته به شوکان کاملاٌ نمایان هست. او برخلاف گورو و شیوا (Sheeva)، پوستی راه راه و نارنجی و کاملاٌ ببر نما داشت و علاوه بر اون دارای چنگال های ببر در انگشتان دست و پا بود، این امر حاکی از اینه که نژاد شوکان ها دارای طبقه بندی های مربوط به خود هست و تبار اژدها و تبار ببر ها از جمله این طبقه بندی ها محسوب می شوند
خط داستانی:

Moratal Kombat 2

بعد از شنیدن خبر مرگ گورو به دست لو کنگ، کینتارو قسم خورد تا انتقام دوست خود رو از وی گرفته و لو کنگ رو با دستان خودش له کنه.
کینتارو تلاش نمود تا با سفر به قلمرو زمین (Earthrealm) به همراه لشکر تارکاتان ها (Tarkatan) و شکست دادن جانی کیج (Johhny Cage)، وفاداری خود رو به امپراطور شائوکان (Shao-kahn) اثبات کنه (نویسنده: البته فکر نکنین این همه لشکر به علاوه یه غول بی شاخ و دم واسه یه دونه جانی کیج اومده بودن ها!!! نخیر جانم! اینا اومده بودن یه کاری دیگه بکنن!). با این حال این حمله با شکست مواجه شد چرا که دیگر جنگجویان قلمرو زمین از جان دل از قلمرو خود دفاع کردند، با این حال کینتارو کماکان به خدمت کردن خود به شائوکان ادامه داد. پس از شکست خوردن دوباره شنگ سونگ (Shang Tsung) از لو کنگ، کینتارو وی رو به مبارزه دعوت کرد و به خوبی مبارزه نمود اما سرانجام از راهب شائولین شکست خورد

Moratal Kombat: Deception

اینکه چی به سر کینتارو بعد از وقایع نسخه دوم اومد، نامعلومه ، با این حال پس از برگشت اوناگا (Onaga)، وی فرماندهی ارتش شائوکان رو برای حمله به قلمرو ادنیا (Edenia) بر عهده گرفت.

Mortal Kombat: Armageddon

در وقایع آرماگدون کینتارو به همراه شیوا و هویک (Havik) به عمارت خدای معزول شیناک حمله (Shinnok) حمله کرد تا وی رو سرنگون سازد. این امر با مداخله تیون (Taven) ناکام ماند. هر چند کمی بعد شیناک فاش کرد که همه این ها نقشی بیش نبوده تا قدرت تیون رو بررسی کنه.

کینتارو بعد ها در نبرد آرماگدون در دسته تاریکی حضور یافت، و اولین حمله کننده بود، وی پس از زدن کینو (Kano) و پرنسس کیتانا (Kitana) همانند دیگر جنگجویان کشته شد

برخی از نکات ناچیز:

همانند موتارو (Motaro)، نام کینتارو از اسطوره ای ژاپنی در داستان ها قومی و محلی گرفته شده.

طراحی ابتدایی کینتارو بدین شکل بود:

در ابتدای مطرح شدن دی ال سی ها (DLC) برای نسخه MK 2011، اسم کینتارو در لیست قرار گرفته بود و قرار بر این شد که کینتارو نیز جزء دی ال سی های این بازی باشه، اگرچه او در این نسخه حضور پیدا کرد اما قابل بازی نبود و جزء دی ال سی ها قرار نگرفت.

مطالب مرتبط

گرس – مورتال کمبت

PlayStationOne

ترمور – مورتال کمبت

PlayStationOne

کیرا – مورتال کمبت

PlayStationOne

۱ نظر

غزل.ک ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ at ۲۲:۰۷

گورو دوستِ کینتارو نبوده برادرش بوده

پاسخ دادن

نظر بگذارید