دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
Image default
دسته‌بندی نشده

استرایکر – مورتال کمبت

نام واقعی : کارتیس استرایکر (kurtis stryker)

جنسیت : مرد

اصلیت : ناحیه زمین (earthrealm)

ساکن : ناحیه زمین (earthrealm)

دوستان : رایدن

دشمنان : میلینا ، کینو

سلاح ها : باتون ، کلت کمری، ماشین گان ، شوکر

سبک مبارزه : هوآ چوآن (کمبت آرماگدون)

شخصیت : خوب

حضور در : Mortal Kombat 3 Ultimate , Mortal Kombat 3 , Mortal Kombat Trilogy , Mortal Kombat Advance , MK: Deception , MK: Armageddon , Mortal Kombat 9

مورتال کمبت ۳ :

هنگامی که پورتال به روی شهری بزرگ در شمال آمریکا باز شد ، ترس و هرج و مرج از کنترل خارج شد.

زمانی که شاوکان شروع به گرفتن جان ها کرد ، کارتیس استرایکر رهبر “گردان پلیس” بود.او خود را میان میلیون ها نفر تنها حس میکند.

مورتال کمبت آرماگدون :

کارتیس استرایکر رهبر بخش ویژه پلیس بود.

در تلاش شائوکان برای تصرف “ناحیه زمین” ، استرایکر خود را در میان رزمندگان زمین که برای نجات بشریت تلاش میکردند یافت.تا به امروز اون هنوز هیچ ایده ای ندارد که چگونه یا چرا باید از خانه اش دفاع کند

خط داستانی :

صفحه نمایش بیوگرافی استرایکر در مورتال کمبت ۳ نشان داد که زمانی که پورتال “اوت ورلد” در شهر نیویورک باز شده بود او رهبر تیپ کنترل شورش بود.او در تلاش است تا نظم را در میان مردم حفظ کند ، اما به زودی شائوکان به همراه رزمندگانش روح مردم را تصرف میکند.
استرایکر تا زمانیکه “رایدن” را ملاقات کرد ، دلیل بخشیده شدن خود را نمیدانست.”رایدن” او را به غرب فرستاد تا با دیگر رزمندگان انتخاب شده ملاقات کند و درباره اهمیت زنده ماندنشان چیز هایی بیاموزند.

اگرچه اون نمیخواست که یکی از افرادی که در امان ماندند باشد ، ولی برای انتقام گرفتن از کسانی که زندگی افراد بیگناهی که برای خدمت و محافظت عهد کرده بودند را نابود کردند ، وارد منازعه شد.
استرایکر به همراه سربازان دیگر به آزاد کردن “ناحیه زمین” از چنگال “شائوکان” کمک کرد.

خاتمه :

مورتال کمبت ۳ : استرایکر نمیدانست که چرا از تهاجم “اوت ورلد” در امان مانده.استرایکر به دستور رایدن به غرب رفت و بقیه مبارزان را ملاقات میکند و دلیل زنده ماندن خود را میفهمد.او به شهرش بازگشت و سوگند خورد تا از شهر محافظت کند.شائوکان مبارز جدید را نمیشناسد و غافلگیر میشود.استرایکر رهبران دشمن را شکست داده و زمین را نجات میدهد و طوفان چند ساعت بعد از بین میرود

مورتال کمبت آرماگدون :آتش بلیز (باس اصلی آرماگدون) تصور قبلی استرایکر از عدالت را میسوزاند.قدرت در درون روح او حرکت میکند و به او الهام میکند تا با بی عدالتی مبارزه کند.استرایکر دیگر نمیخواهد قانون قدرتش را محدود کند.او با شیطان مبارزه میکند.او به انزوا رفت تا خود را برای حمله بر ستم کاران آماده کند.به زودی تمام قلمرو ها استرایکر را خواهند شناخت…

کمبت ۹ :

نام واقعی : کارتیس استرایکر (kurtis stryker)

جنسیت : مرد

مقام : مامور سابق تفنگداران دریایی ایالات متحده

اصلیت : ناحیه زمین (earthrealm)

ساکن : ناحیه زمین و ناحیه زیرین (earthrealm , netherrealm)

دوستان : کابال ، لیو کنگ ، سونیا ، جکس ، ساب زیرو ، کیتانا ، نایت ولف ، رایدن ، کونک لائو ، سیندل ، جانی کیچ ، اسموک ، جید ، لی می ، شوجینکو

دشمنان : شائوکان ، کینتارو ، شنگ سونگ ، کو آن چی ، میلینا ، کینو

سلاح ها : باتون ، کلت دستی ، ماشین گان ، شوکر

سبک مبارزه : هوآ چوآن (کمبت آرماگدون)

شخصیت : خوب

بیوگرافی :

استرایکر در یکی از بهترین شهر های نیویورک ، “مامور سوات (SWAT)” است
او یک بار به تنهایی تروریستانی در ” برج گرینبرگ ” را متوقف کرد.
او آماده نبود ، با این حال ، موجواتی از قلمرویی دیگر به وسیله پورتالی جادویی به دنیای استرایکر آدمدند که استرایکر حتی نمیدانست آنها وجود دارند!

استرایکر آموزش کمبت خود را از گروهی از همین موجودات فرا گرفت.برای نابود کردن این پلیس جان سخت به چیزی بیشتر از پرتاب تیغه های “تارکاتان ها” نیاز است!

خط داستانی :

استرایکر همکار “کابال” در سازمان “سوات” است.هر دوی آنها برای مبارزه با شائوکان در نبرد “ناحیه زمین” انتخاب شدند هر چند خودشان این را نمیدانستند.
در طول تهاجم ، کابال و استرایکر مسئول محافظت از سقف یک ساختمان بلند و تشخیص مشکلات بودند که به طور ناگهانی متوجه شدند “رپتایل” به ساختمان چسبیده است!

آنها اسلحه های خود را در آوردند و به سوی رپتایل نشانه گرفتند اما رپتایل در برابر آنها دفاع کرد و روی سقف پرید.زمانی که کابال در حال عوض کردن خشاب سلاحش بود ، رپتایل کابال را با بزاق سمی اش زخمی میکند و با زبان چسبناکش تفنگ استرایکر را از دستش میکِشد.

استرایکر رپتایل را به چالش میکشد و پیروز میشود.سپس به کمک کابال میرود.آنها با هم به طبقه همکف رفته و از پشت پنجره موجودی بزرگ را میبینند.

همین طور که آنها در حال دور شدن بودند ، کابال متوجه “میلینا” میشود و احساس میکند که او دشمن است.در همین لحظه استرایکر با میلینا وارد مبارزه میشود.
استرایکر میلینا را شکست داد ، ولی میلینا بهبود یافت و دوباره آماده حمله به استرایکر شد.در همین لحظه یک اژدها از بالای سر استرایکر رد شد.میلینا از فرصت استفاده کرد و به سوی استرایکر حمله کرد ولی رایدن مداخله کرد و با پرتاب گلوگه ی برقی به سوی میلینا او را به عقب پرتاب کرد.

استرایکر در تعجب بود که رایدن چگونه با دست هایش گلوله های برقی پرتاب میکند ، که ناگهان آنها “جانی کیج” را دیدند که در پلی نزدیک دریا با “موتارو” مبارزه میکند.
رایدن به کمک جانی کیج می آید و با پرتاب گلوله ای برقی موتارو را میکشد و سپس او را به درون آب می اندازد.
در همین لحظه بود که استرایکر و کابال با کینتارو مواجه شدند.کابال در حال عوض کردن خشاب اسلحه اش بود که کینتارو از دهانش آتشی سوزان خارج کرد و با آن کابال را زنده زنده سوزاند!سپس استرایکر به سوی کینتارو هجوم برد و او را شکست داد.او به “امداد رسانی” خبر میدهد تا به کمک کابال بیایند ، اما توسط “ارمک” به سوی تونل مترو پرتاب میشود.

ارمک میخواهد روح استرایکر را بگیرد ، پس با او وارد نبرد میشود ، ولی باز هم این استرایکر است که پیروز میشود.

همین طور که استرایکر در حال بالا آمدن از پله ها بود ، مردی شبیه بومی های آمریکا را میبیند ؛ “نایت ولف” .
استرایکر تفنگش را به سوی نایت ولف نشانه میرود ولی نایت ولف او را آرام میکند و به او میگوید که رایدن به کمکش نیاز دارد.استرایکر با این که به نایف ولف مشکوک بود ولی دنبال او حرکت میکند.

همانطور که آنها به سوی مکانی که کابال در آن بود میروند تا به او کمک کنند ، متوجه میشوند که او ناپدید شده!

نصف بدن کابال سوخته بود پس او نمیتوانست حرکت کند.پس استرایکر متوجه شد که کابال ربوده شده چون هیچ ردی از “امداد رسانی” در صحنه جرم مشاهده نمیشد!

پس از همه چیز ، استرایکر به سوی رایدن رفته و عضو گروه “رزمندگان ناحیه زمین” میشود.
او باز هم کابال را ملاقات کرد اما با شکلی کاملا متفاوت (ماسک و پوستی نیمه سوخته).
وقتی “رایدن” و “لیو کنگ” محل را ترک کردند ، او پیشنهاد میکند که از اینجا بروند ، چون ماندن در یک مکان به مدت طولانی ایده خوبی نیست.در این لحظه آنها با “سایبورگ ها” مواجه شدند.بعد از شکست دادن سایبورگ ها ، آنها رئیس قبیله سایبورگ ها ، یعنی “سیندل” را مشاهده کردند.”رزمندگان ناحیه زمین” به سیندل حمله کردند اما سیندل همه آنها ، از جمله استرایکر را به قتل رساند.بعد از مرگ استرایکر ، او توسط “کو آن چی” زنده شد تا رایدن را نابود کند.

رایدن روح او را ، همراه با روح بقیه “رزمندگان ناحیه زمین” شکست داد و تمامی آنها سقوط کردند.

خاتمه :

با وجود اینکه استرایکر به همه گفت فقط وظیفه اش را انجام داده ، اما او واقعا زمین را نجات داد و به یک قهرمان تبدیل شد.او به دلیل این کارش از کنگره “مدال آزادی” و همین طور هر دو کلید شهر را دریافت کرد.مطبوعات هر حرکت او را دنبال میکردند.زندگینامه او یک سال در “لیست پر فروش ترین ها” بود.”اکشن فیگور” های او از قفسه ها به دست پسران جوان منتقل شد.اما زمانی که هالیوود خواست برای زندگی نامه او فیلم بسازد ، او مخالفت کرد.او هرگز اجازه نمیدهد تا توسط جانی کیج به تصویر کشیده شود.

مطالب مرتبط

اسموک – مورتال کمبت

PlayStationOne

جکس – مورتال کمبت

PlayStationOne

ستریون – مورتال کمبت

PlayStationOne

نظر بگذارید