دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
دسته‌بندی نشده

تانیا – مورتال کمبت

نام واقعی: Tanya

مقام: سفیر

زادگاه: ادنیا

محل زندگی: اوت ورلد

نژاد: ادنیایی

هم پیمانان: Shinnok Shao Kahn Mileena Quan Chi Shang Tsung Onaga Rain Baraka Reiko Noob Saibot Reptile Hotaru

دشمنان: Jade Raiden Liu Kang Sindel Kitana Sub-Zero Ermac

سلاح ها: Kobu Jutsu (MK:D, MK:A) Boomerang (MK4)

استایل های مبارزه: Zi Ran Men (MK:D) Yue Chuan (MK:A)

جبهه گیری: شیطانی

حضور در: Mortal Kombat 4 Mortal Kombat Gold MK: Deception MK: Unchained MK: Armageddon Mortal Kombat (2011) (cameo)

درباره تانیا:

تانیا زنی قد بلند و غمزده از ادنیاست. او بعد از بلوغ به سرعت به جبهه ی شیاطین گروید. او یکی از بنده های وفا دار شینوک و عضو فرقه ی برادری سایه بود که توسط شینوک به وجود آمد. او بعدا هم به اتحاد مرگبار و هم به اوناگا خدمت کرد. او خودش را یکی از باز ماندگان اصلی ادنیا میداند. او همیشه خود را توجیه می کند تا درست تصمیم بگیرد. تانیا یکی از مرد ترین شخصیت های زن سری بازی مورتال کمبت است که اولین حضورش در مورتال کمبت ۴ بود. او به برتری دانش و دیپلماسی خود می بالد. از آنجایی که او بسیار مرتکب خیانت شده ، جید را بسیار از خود متنفر کرده است.

خط داستانی:

تانیا به عنوان طعمه ای از تاریکی شناخته شده. او ممکن بود زمانی که ادنیا با اوت ورلد ادغام شد تحت رژیم شائوکان برود. ولی او جادو هایش را برای امتحان به مناطق ممنوع می برد و چنین شد که او با الدر گاد طرد شده،شینوک،ارتباط بر قرار کرد. تربیت او در اوت ورلد هم میتوانست دلیل جدایی او از رلم مادریش،ادنیا،را برای او توضیح دهد. در هر حال تانیا ابتدا در جریانات تورنمنت چهارم معرفی شد. او به عنوان دختر سفیر ادنیا بود که بین رلم های مختلف سفر می کرد. در طول مورتال کمبت ۴ تانیا گروهی از پناهندگان را که از رلم خود آواره شده بودند را به رلم صلح آمیز ادنیا دعوت کرد. ولی در حقیقت او پنهانی شینوک و کوان چی و بهترین جنرال هایش را از Netherrealm دعوت کرده بود. با تشکر از خیانت تانیا، شینوک آزاد بود تا با خدایان بجنگد مخصوصا می خواست تا انتقامش را از الدر گاد هایی که اورا به Netherrealm تبعید کرده بودند بگیرد. در طول این مدت تانیا نقش طعمه ای را بازی می کرد و می خواست تا لیو کنگ را به دام بیاندازد. اما تلاش هایش بی نتیجه ماند و پایگاه قدرت شینوک نابود شد و تانیا مجبور شد تا همراه با رئیسش شینوک پا به فرار بگذارند. از آن موقع به بعد بود که تانیا به یک خائن تحت تعقیب در ادنیا بدل شد. و خشم جید را به دست آورد. او به اوت ورلد فرار کرد. سال های بعد او دوباره در اتحاد مرگبار به عنوان مجری (شخصیت غیر قابل بازی)حضور یافت. او شنگ سونگ و کوان چی را مجبور به جنگیدن برای اوت ورلد کرد. اما زمانی که اتحاد مرگبار از هم پاشید، تانیا بار دیگر خود را تنها یافت.

برای همین تصمیم گرفت تا به ادنیا باز گردد. با این حال باراکا او را پیدا کرد و به او حق انتخاب بین مردن یا خدمت کردن به اوناگای تازه احیا شده را داد. پس تانیا به دراگون کینگ پیوست. فردی که به دنبال ورد های باستانی بود که به او اجازه ی یکی کردن Kamidogu را می داد. که نتیجه اش به دست آوردن قدرت باور نکردنی ای بود. تانیا که شنیده بود چنین اطلاعاتی در ادنیا پیدا میشود، اوناگا را به سرزمین مادریش برد. در نبرد آرماگدون، تانیا در دهانه ی Soythlands در نبرد آخر میان جنگجویان دنیای خودش ادنیا بود. در اندینگش در آرماگدون، قدرت بلیز بعد از شکستش تانیا را به یک اژدها خوان تبدیل کرد. از آن به بعد تانیا می توانست با روح اژدها ها ارتباط بر قرار کند و آن ها را به صورت مادی احضار کند. چندی نگذشت تا تانیا لشگری از اژدها هایی که همه به فرمان او بودند درست کرد و تمام رلم های جهان را تبدیل به یک قلمرو کرد. خیلی زود شائو کان جلوی تانیا زانو خواهد زد.

مطالب مرتبط

اوناگا – مورتال کمبت

PlayStationOne

کونگ لائو – مورتال کمبت

PlayStationOne

کوانچی – مورتال کمبت

PlayStationOne

نظر بگذارید