دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
دسته‌بندی نشده

فردی کروگر – مورتال کمبت

فردریک چارلز «فردی» کروگر (به انگلیسی: Frederick Charles “Freddy” Krueger) نام شخصیت ساختگی و شرور اصلی فیلم کابوس در خیابان الم است. فردی کروگر یک روانی است که سعی داشته تعدادی بچه مدرسه‌ای را شکنجه و حتی نابود کند. والدین این کودکان وقتی متوجه این امر می‌شوند، ابتدا از او شکایت می‌کنند؛ ولی بعد که قانون نمی‌تواند او را محکوم کند، آن‌ها که احساس خطر می‌کنند، فردی را زنده‌زنده می‌سوزانند. روند کشتن به اینصورت است که والدین این کودکان پس از تعقیب و گریزی وی را در یک کارخانه متروک به دام می‌اندازند، فردی در کارخانه را از داخل قفل می‌کند و والدین توسط بطری‌های کوکتل از طریق پنجره‌ها کارخانه را آتش می‌زنند در نتیجه فردی زنده زنده در آتش انتقام می‌سوزد. بعد از چندین سال، وقتی کودکان کذایی بزرگ می‌شوند، روح فردی در خواب به سراغ آن‌ها می‌آید و آن‌ها را در کابوس مشترکی که دارند، نابود می‌کند. پس از کشته‌شدن دو تن از این افراد، باقی‌مانده‌ها تلاش می‌کنند تا راز فردی کروگر را بفهمند، و او را به جهنم بازگردانند. فردی که در کارخانه متروکه سوخته در کابوس‌ها هم مکان کارخانه را برای کودکان بازسازی می‌کند آنها را تک تک می‌کشد و معمولاً بازمانده‌ها سعی در نابودی او می‌کنند. او در هر قسمت از این سری فیلمها (کابوس در خیابان الم) به جهنم بازمی‌گردد و مجدداً در قسمت بعد زنده و سلامت است.

مجله ویزارد فردی را چهاردهمین شرور برتر تاریخ سینما نام نهاد، شبکه تلویزیونی بریتانیایی، اسکای۲، آن را در رتبه هشتم قرار داد؛ و بنیاد فیلم آمریکا آن را در لیست ۱۰۰ سال… ۱۰۰ شرور و قهرمان خود در رتبه ۴۰ قرار داد. از این کارکتر در چند نسخه از بازی‌های مورتال کامبت استفاده شده است.

نام واقعی: Frederick Charles Krueger
سن: 32
قد: 1.73 متر

وزن: 73 کیلو گرم

زادگاه: قلمروی زمین

محل سکونت: Dreamerealm(قلمروی رویا)

نژاد: نامیرا

متحدان:-؟

دشمنان: شائوکان،نایت ولف

سلاح: دست کش تیغ دار

جهت گیری:بد – شیطان

حضور: MK2011

در رابطه با فردی کروگر :

فردریک چارلز کروگر معروف به فردی کروگر یک شخصیت داستانی در سری فیلم های ترسناک کابوس در خیابان الم است. او ابتدا در فیلم کابوس وز کراون در خیابان الم(1984) به نظر می رسید یک غول رویایی است که با دست کش هایی که بر سر هر انگشتش تیغی بلند قرار دارد کسانی که به خوابشان میرود را می کشد که اینکار باعث مرگ آن ها در دنیای واقعی نیز میشود. او توسط وز کراون ساخته شد و توسط رابرت اینگلند برای اولین بار به تصویر کشیده شد. اما در باز سازی دوباره یاین شخصیت در 2010 توسط جکی ارلی هارلی دوباره به تصویر کشیده شد.

بیوگرافی:

روح بد خواه قلمروی رویا،فردی کروگر روح انسان های زنده را در خواب از بدنشان جدا می کرد. هنگامی که شائوکان شروع به سرقت روح های قلمروی زمین کرد فردی شائوکان را به مبارزه در قلمروی رویا دعوت کرد ولی شائوکان بسیار قوی بود. او فردی را به قلمروی زمین برد؛ جایی که او در آن میرا بود. و در آنجا او را شکست داد. فردی هنوز به دستکش های تیغ دارش معروف است. روزی می رسد که فردی شائوکان را می کشد و راهش را برای رفتن به قلمروی رویا باز می کند و در آنجا برای همیشه روح های انسان ها را عذاب می دهد.

مطالب مرتبط

کامی لیین – مورتال کمبت

PlayStationOne

ساب زیرو – مورتال کمبت

PlayStationOne

اسموک (نینجا) – مورتال کمبت

PlayStationOne

نظر بگذارید