دانلود بازی پلی استیشن ۱ – بازی Playstation 1 – بازی ps1
دسته‌بندی نشده

فوجین – مورتال کمبت

فوجین (Fujin)

فوجین (Fujin) شخصیتی در مجموعه بازی Mortal Kombat است. او اولین کار خود را در Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero به عنوان یک باس نمایش داده شد (گرچه هرگز نامش ذکر نشد)، و بعدها او به عنوان یک شخصیت قابل بازی در مورتال کمبت ۴ مورد استفاده قرار گرفت.
درباره فوجین

فوجین در ابتدا به عنوان یک باس ‌بی‌نام در عنوان Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero در مقابل ساب-زیرو مبارزه کرد. فوجین نیز همانند ریدن شخصیتی بر اساس خدایان مذهب ژاپنی شینتو است که نامش از یکی از همین خدایان گرفته شده است. او مردی قد بلند و عضلانی، با موهای بلند سفید و دم‌اسبی، و چشمانی سفید و درخشان است. پشت لباس او در مورتال کمبت ۴ عبارت چینی 空 نقش بسته است که به معنای هوا یا آسمان است. همان طور که انتظار می‌رود او دارای انواع مختلفی از حملات با عنصر باد است. اگر چه فوجین فرد بی‌تفاوت‌تری نسبت به ریدن است اما او نیز در مورد سرنوشت ارث‌رلم نگرانی‌هایی دارد.

نام واقعی:

Fujin

مقام:

خدای باد

زادگاه:

ملکوت

سکونت:

قلمروی زمین

نژاد:

خدا

متحدین:

Raiden
Elder Gods
Earth God
Fire God
Water God
Ermac
Kung Lao
Liu Kang
Taven
Sub-Zero
Johnny Cage
Sonya Blade
Kitana
Kai
Jax
Shujinko
Delia
Argus

دشمنان:

Shinnok
Army of Darkness
Shao Kahn
Quan Chi
Shang Tsung
Noob Saibot

دسته:

خوب

سلاح ها:

Plasma Crossbow (MK4, MKG)
Devastator (MK:A)
سبک های مبارزه:
Lui He (MK:A)

ظهور:

MK Mythologies: Sub-Zero
Mortal Kombat 4
Mortal Kombat Gold
Mortal Kombat: Deception (cameo)
Mortal Kombat: Armageddon
Mortal Kombat vs. DC Universe (cameo)
Mortal Kombat (2011) (cameo)

طراح:

Anthony Marquez (MKM:SZ)

فوجین (Fujin) یکی از شخصیت های سری بازی “مبارزه مرگبار” (Mortal Kombat) هست که برای اولین بار در نسخه ” اسطوره های مبارزه مرگبار: ساب زیرو” (MK Mythologies: Sub-Zero) به عنوان رئیس بازی حضور یافت. وی بعد ها در نسخه چهارم بازی (MK4) ظاهر شد.

درباره فوجین:
فوجین برای اولین بار در نسخه “اسطوره های مبارزه مرگبار: ساب-زیرو” حضور یافت اما در این نسخه هنوز نامی به وی تعلق نگرفته بود. وی در نسخه چهارم به عنوان خدای باد در نظر گرفته شد.شخصیت او همانند ریدن (Raiden) برگرفته از آیین ژاپنی و خدای باد ژاپن، “شینتو” (Shinto) هست. فوجین دارای قدی بلند، با موهای سفید رنگ بسیار بلند و بافته شده، بدنی عضلانی و چشمانی درخشان به رنگ سفید بوده و سن و سالی نامحدود داشت و از ریدن بسیار خونسردتر هست.

خط داستانی:

Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero

فوجین یکی از چهار خدایی بود که توسط ریدن برای محافظت از لوح امیولت شیناک (Shinnok) گمارده شده بود. وی اولین رئیس بوده که توسط ساب زیرو (Sub-Zero) اصلی _که بعد ها به نوب سایبات (Noob-Saibot) تبدیل شد_ شکست داده شد. اگرچه وی با طوفان ترنادوی خودش خود رو تکه تکه کرد، اما بعدها در نسخه چهارم حضور یافت.

Mortal Kombat 4

او بدون نام و نشان باقی ماند، تا اینکه خدای ارشد سقوط کرده یعنی شیناک از قلمروی زیرین (Netherrealm) متواری شده و تصمیم به حمله به مقر خدایان ارشد (Elder Gods) رو گرفت. فوجین برای دفاع از مقر خدایان، از ملکوت (Heaven) نزول کرد. وی بدست ارتش تاریک شیناک تحت تعقیب قرار گرفت و درست لحظه ای که داشت توسط نوکران شیناک کشته می شد، بوسیله لو کنگ (Liu Kang)، کای (Kai) و ریدن نجات یافت. (نویسنده: آخه خداوکیلی این چه خداییه که از چهارتا جوجو کتک می خوره! خداوکیلی امیررضا با این همه کج و کوله گیش حریف ایناست…..آخ آخ الان سمت منو برمیداره با این حرفم! :دی(. وی تنهای خدایی بود که زنده ماند و به نیروهای روشنایی پیوست تا تجاوز خدای ارشد سقوط کرده رو دفع کنه.

پس از پیروزی جنگجویان قلمروی زمین و سقوط دوباره شیناک به قلمروی زیرین، ریدن به مقام خدای ارشدی ارتقا یافت و به مقر آنان برده شد. در عوض فوجین به عنوان محافظ جدید قلمروی جدید منسوب گردید. وی به ریدن قول داد که تمام تلاش خود رو برای محافظت از قلمرو کرده و اون رو ناامید نکنه.

Mortal Kombat: Armageddon

فوجین متوجه تغییرات شخصیتی ریدن شد. او دید که با اینکه ریدن به دنبال محافظت از قلمروی زمین هست، به تدریج بی رحم و خشن شده. خدای رعد به لاشه لو کنگ که حیاتی تازه گرفته بود، فرمان داده تا تعداد زیادی از افراد بی گناه رو بکشه به دلایلی که نامعلوم بود. فوجین با کنگ لائو (Kung Lao) متحد شد تا تمام تلاش خود رو به کار بگیره برای اینکه هردوی اون ها رو نجات بده.

او بوسیله کنگ لائو فهمید که جانی کیج (Johnny Cage) در حال جمع آوری نیروهای روشنایی هست. بنابراین وی در مجلسی که به دست کیج برگزار شد شرکت نمود. فوجین در اون جا درمورد رویارویی کیج با شیناک شنید که برایش غیرقابل باور بود، اما گفته های شمشیرزن نابینا، یعنی کنشی (Kenshi) توجه وی رو به خودش جلب کرد. کنشی در مورد دو برادر به نام های تیون (Taven) و دیگان (Daegon) صحبت کرد، خدای باد سالیان درازی بود که با پدر این دو برادر، آرگوس (Argus) دوستی و صمیمت داشت. فوجین فهمید که که این دو برادر از جانب پدرشان مأموریتی رو برای اتمام دارند که این مأموریت از مسیر خود منحرف شده و ماهیت شیطانی پیدا کرده. فوجین تلاش کرد تا تیون و دیگان رو پیدا کرده و جلوی پیشرفت اون ها رو در انجام مأموریت بگیره و اون ها رو از واقعیت مأموریتشون آگاه کنه. بلاخره خدای باد تیون رو در مدخل ورودی مقر گروه اژدهای قرمز (Red Dragon) یافت و اصرار بر این داشت که تیون وارد مقر نشه. اما تیون نیمه خدا کوتاه نیامد و بالاخره درگیری صورت گرفت که در نهایت این تیون نیمه خدا بود که پیروز میدان شد. وی در حالی که از این امر که با دوست خانوادگی خود جنگیده وارد مقر اژدهای قرمز شد.

فوجین دیگه دیده نشد تا این که نبرد بزرگ آرماگدون صورت گرفت و وی به نیروهای روشنایی پیوست و احتمالاٌ مانند دیگر جنگجویان کشته شد.

مطالب مرتبط

جاکی بریگز – مورتال کمبت

PlayStationOne

تانیا – مورتال کمبت

PlayStationOne

دیگان – مورتال کمبت

PlayStationOne

نظر بگذارید